• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Українська Асоціація платіжних систем виключила GlobalMoney зі списку учасників

Українська Асоціація платіжних систем UAPS повідомляє про виключення ТОВ "ГлобалМані" (платіжна система GlobalMoney, Global24.ua) зі списку своїх учасників

Реклама на dsnews.ua

Причиною такого рішення, як повідомляється на сайті Асоціації, стала негативна репутація компанії ТОВ "ГлобалМані".

"В офіційній заяві ми підтверджуємо, що Українська асоціація платіжних систем високо цінує кожного з наших учасників платіжного ринку. Разом ми створюємо і підтримуємо атмосферу конструктивного діалогу і здорової конкуренції, яка була і залишається основним драйвером розвитку фінансових послуг в Україні, а також стежимо за репутацією всіх членів Асоціації", — йдеться в заяві UAPS, опублікованому на сайті Асоціації.

Зокрема, ЗМІ ще в жовтні 2020 року опублікували інформацію про арешт рахунків ТОВ "ГлобалМані" за рядом кримінальних статей.

Також, ЗМІ повідомляють, що у квітні 2021 року в банк-емітент GlobalMoney пройде позапланова перевірка від Національного Банку України. Минулого місяця глава правління "Банку Альянс" підтвердила інформацію про арешт рахунків ТОВ "ГлобалМані".

Також раніше повідомлялося, що минулого року банк "Глобус" розірвав договір з ТОВ "ГлобалМані", АТ "АЙБОКС БАНК" закрив рахунки цієї компанії за статтею 10 фінансового моніторингу, міжнародна платіжна система LEO виключила ТОВ "ГлобалМані" зі списку своїх членів, а АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" розірвав договір з ТОВ "ГлобалМані" в рамках проєкту Monobank.

Крім того, в кінці квітня стало відомо про те, що fintech-компанія Moneyveo розірвала відносини з платіжною системою GlobalMoney і подала на неї до суду, вимагаючи заборонити використовувати їх торгову марку і приймати платежі.

    Реклама на dsnews.ua