• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Україна і Євросоюз починають перегляд Угоди про асоціацію

Україна і Європейський Союз приступають до перегляду торговельної частини Угоди про асоціацію, як це передбачає документ

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс після зустрічі з премʼєр-міністром Денисом Шмигалем, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Ми з нетерпінням чекаємо на перегляд лібералізації торгівлі товарами, як це передбачено ст. 29 Угоди про асоціацію через 5 років після набрання чинності, що має відбутися вже цього року", — сказав Домбровскіс.

За його словами, це стане дуже важливим кроком, "щоб посилювати доступ до наших ринків, і це ще раз підтверджує той динамічний характер при реалізації Угоди про асоціацію, якого ми дотримуємося".

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що перегляд Угоди сприятиме збільшенню товарообігу України і ЄС і подальшому зближенню економік.

"Сподіваємось, що наші переговори дозволять збільшити об’єм квот, які передбачає наша угода з ЄС", — сказав Шмигаль, додавши, що український уряд залишається "відданим курсу проєвропейських реформ".

Як писала "ДС", урядова делегація на чолі з премʼєр-міністром Денисом Шмигалем 9 лютого почала робочий візит до Брюсселя.

    Реклама на dsnews.ua