• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Українцям обіцяють підняти "вкрай низькі" ціни на електроенергію у першій половині 2021 року

Реклама на dsnews.ua

У Міністерстві енергетики України впевнені, що електороенергія для населення повинна подорожчати, оскільки нинішні показники, коли фізичні особи платять по 90 копійок за кіловат (за перші 100 кіловат споживання) є вкрай низькими

Про це заявив виконуючий обов’язки міністра енергетики України Юрій Бойко, передає "ДС" з посиланням на "Урядовий кур’єр".

За його словами, скорше за все подорожчання слід чекати у першій половині 2021 року.

На думку Бойка, державні виробники електроенергії ("Енергоатом" та "Укргідроенерго") повинні постачати населенню дешеву електричну енергію. А це дуже заважає встановленню ринкових правил за якими працює весь цивілізований світ.

"Перед нами постає об’єктивна необхідність перегляду підходів до формування тарифів для побутових споживачів. А ми маємо таке: підприємства платять більше, люди –– менше. І тим, кому держава хоче допомогти, вона бере гроші з бюджету, а не повинна забирати кошти від промислових підприємств", — пояснив він.

Нагадаємо, у листопаді Бойко заявляв, що рішення про підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів буде прийнято найближчим часом. Це необхідно для стабілізації розбалансованого ринку.

Як повідомляла "ДС", раніше НКРЕКУ представила план виходу з кризи в енергетичному секторі, який передбачав підвищення тарифів на електроенергію для населення.

    Реклама на dsnews.ua