• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Укравтодор" хоче оновити автобусні зупинки

Реклама на dsnews.ua

"Укравтодор" планує розробити нові проєкти для зупинок громадського транспорту

Про це йдеться в публікації "Центру транспортних стратегій", передає "ДС".

Зазначається, що в "Укравтодорі" в рамках програми оновлення мережі доріг і розвитку придорожньої інфраструктури хочуть запровадити нові типові проєкти для автобусних зупинок.

"Що ми очікуємо отримати в пропозиціях: візуалізацію зон очікування (автобусна зупинка, освітлення, огорожа, тротуари тощо), відповідність запропонованих проєктних рішень нормативним документам. Також потрібно схематичне розташування об'єктів, стислий опис пропонованих рішень з перевагами перед звичайними", — цитує інформацію відомства "ЦТС".

Також чекають на орієнтовну вартість матеріалів і робіт, приклади використання проєктних рішень в інших країнах.

На підставі цієї інформації "Укравтодор" підготує технічне завдання і оголосить конкурс.

Також повідомляється, що зараз при проєктуванні автобусних зупинок застосовуються розрахунки простих конструкцій — зі збірного залізобетону, металопрофілю, профнастилу і скла.

"Такі конструкції — найбільш популярні, вони швидкі у виготовленні і монтажі, мають помірну ціну, легкі в установці і обслуговуванні, мають антивандальні властивості та є загальноприйнятими до використання. Цей підхід має свої переваги, проте дизайн і функціонал застарів. Крім того, відсутній уніфікований підхід до проєктів, який би враховував потреби та особливості кожної локації ", — додали в" Укравтодорі ".

Як писала "ДС", "Укравтодор" бере на баланс дороги в Чорнобильській зоні відчуження.

    Реклама на dsnews.ua