• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Укравтодор візьметься за дороги в зоні відчуження ЧАЕС

Реклама на dsnews.ua

Укравтодор бере на баланс дороги у Чорнобильській зоні відчуження 

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Укравтодору, передає "ДС".

Зокрема, 220 км доріг у 30-кілометровій Чорнобильській зоні відчуження передадуть на баланс Служби автомобільних доріг у Київській області.

"У цьому році на баланс Укравтодор було прийнято кілька важливих об’єктів – в тому числі вулиці, які стануть обхідною Калуша та міст-новобудова у Чорноморську. Ключовий принцип – це дійсно мають бути об’єкти державного значення, які на цьому етапі є великим фінансовим викликом для місцевої влади", — зазначив керівник Укравтодору Олександр Кубраков.

За його словами, дороги у Зоні відчуження планують оновити за 2021-2023 роки.

"До трагедії ці дороги були частиною міжнародних маршрутів, зараз вони будуть забезпечувати, перш за все, туристичні потреби", — додав Кубраков.

Невдовзі розпочнеться комісійне обстеження стану доріг, на його основі та з урахуванням туристичних маршрутів визначать, які ремонтувати в першу чергу.

🌳Укравтодор бере на баланс дороги у Чорнобильській зоні відчуження 🛣 220 км доріг у 30-ти кілометровій Чорнобильській...

Gepostet von Укравтодор am Montag, 12. Oktober 2020

За інформацією Держагентства з управління зоною відчуження, з 2015 до 2019 року кількість туристів збільшилася з 8 до 120 тисяч, з них майже половина – іноземці.

Як писала "ДС", до Чорнобильської зони вперше за 100 років повернулися ведмеді.

    Реклама на dsnews.ua