• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Укренерго" готується до віялових відключень світла: журналіст опублікував план (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Держкомпанія "Укренерго" готується до віялових відключень електроенергії через брак вугілля на складах для підтримки генерації в період морозів

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст, екснардеп Сергій Висоцький, передає "ДС".

"Ми всі спостерігаємо, як наростають кризові явища в енергетиці. І тарифи — це просто відлуння хаосу. До мене в руки потрапив один документ. Це лист від голови правління "Укренерго"до в. о. Міністра енергетики Юрію Вітренка. Цим листом "Укренерго" просить Міністерство узгодити план віялових відключень електроенергії. В цьому листі "Укренерго" в тому числі визнає, що на складах бракує вугілля для того, щоб підтримувати генерацію в період морозів", — написав він у соцмережі.

Журналіст нагадав, що раніше подібне відбувалося понад 20 років тому.

"Останній раз віялові відключення електроенергії відбувалися в Україні в кінці 90-х. Гостру фазу війни, в результаті якої у нас випарувалося 20% економіки ми пройшли без такого колапсу в енергетиці. Навіть встигли відмовитися від російського газу! Спасибі Володимиру Олександровичу (президенту Володимиру Зеленському — "ДС") і його оточенню за професіоналізм! Відкинути країну на два десятиліття назад за 1,5 року — це справді досягнення! " — іронічно зазначив Висоцький.

Лист від "Укренерго" до Вітренка
Лист від "Укренерго" до Вітренка

Нагадаємо, в п'ятницю, 15 січня, на Майдані Незалежності в Києві розпочала акцію протесту громадська ініціатива "Стоп тарифний геноцид". Учасники нового протесту вимагають як мінімум повернути старі тарифи на комунальні послуги.

    Реклама на dsnews.ua