• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Укргазбанк лідирує за рівнем інформаційної прозорості серед українських організацій

Оцінку українських компаній щодо прозорості в системі корпоративного управління та корпоративної соціальної відповідальності провели Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Центр "Розвиток КСВ"

Укргазбанк
Укргазбанк
Реклама на dsnews.ua

Оцінювалася інформаційна прозорість ТОП-100 найбільших платників податків в Україні в 2019 році та визначено Індекс прозорості найбільших українських компаній. Як наголошується на сайті банку, за рівнем інформаційної прозорості Укргазбанк посів перше місце.

Продемонструвати високий рівень прозорості державного банку вдалося завдяки сайту, який містить детальну інформацію про структуру власності, корпоративне управління, плани роботи зі стейкхолдерами, регулярну звітність про досягнення і подальші плани в сфері охорони навколишнього середовища, трудових відносин, роботи з громадами, максимальної відкритості з корпоративного управління і регулярного звітування громадськості про програми сталого розвитку, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, захисту прав людини, впровадження КСВ в ланцюг поставок і інформація про лідерство керівництва і компанії.

"Інформаційна прозорість — це важливий показник для інвесторів, клієнтів, співробітників і медіа. Наша робота і надалі буде ґрунтуватися на довірі та взаєморозумінні, без яких практично неможлива ефективна діяльність, а в результаті — економічне зростання. Особливо показово, що нинішній індекс має деякі оновлені компоненти, в яких ми також проявили себе краще — це корпоративне управління, гендерна рівність та права людини. Дякуємо організаторам за таку соціально важливу ініціативу. Саме вона буде стимулювати компанії до підвищення прозорості та розширення цілої екосистеми українського бізнесу, де основними є довіра і чесність", — зазначив Андрій Кравець, в.о. голови правління Укргазбанку.

Доступність інформації про банк важлива для підтримки довіри не тільки існуючих клієнтів, а й для потенційних користувачів банківських послуг, тому однією з головних цінностей корпоративної культури Укргазбанку є інформаційна прозорість.

"Інформаційна прозорість – це важливий показник для інвесторів, клієнтів, співробітників та медіа. Наша робота і надалі буде ґрунтуватися на довірі та взаєморозумінні, без яких практично неможлива ефективна діяльність, а в результаті – економічне зростання. Особливо показовим є те, що цьогорічний індекс має деякі оновлені компоненти, в яких ми також проявили себе найкраще – це корпоративне управління, гендерна рівність та права людини. Щиро вдячні організаторам за таку соціально-важливу ініціативу. Саме вона стимулюватиме компанії до підвищення прозорості і розширення цілої екосистеми українського бізнесу, де основоположними є довіра та чесність", – відзначив Андрій Кравець, в.о. голови правління Укргазбанку.

Доступність інформації про банк важлива для підтримки довіри не лише існуючих клієнтів, а й для потенційних користувачів банківських послуг, тому однією з головних цінностей корпоративної культури Укргазбанку є інформаційна транспарентність.

З результатами та методологією дослідження можна ознайомитися тут.

Укргазбанк лідирує за рівнем інформаційної прозорості серед українських організацій
Укргазбанк лідирує за рівнем інформаційної прозорості серед українських організацій
    Реклама на dsnews.ua