• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Укроборонпром" розділять на 9 холдингів

Реклама на dsnews.ua

Державний концерн "Укроборонпром" в рамках реорганізації буде розділений на 9 профільних холдингів

Про це повідомив віцепремʼєр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу "Укроборонпрому".

"Концерн підлягає серйозній трансформації – і ми знаходимося у цьому процесі. Немає ніякої битви між Укроборонпромом та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України, яке відповідає за державну політику оборонно-промислового комплексу. Всі розуміють, що УОП потрібно реформувати: частину підприємств, які втратили зв’язок з оборонною промисловістю, потрібно передати на приватизацію до Фонду держмайна, решта підприємств складуть основу 9 холдингових компаній за напрямами – 6 з них увійдуть до складу майбутнього холдингу під робочою назвою "Оборонні системи України", а 3 – до "Аерокосмічні системи", — сказав він.

Уруський додав, що кожній холдинговій компанії будуть потрібні фахівці різного напрямку.

"Кожна людина, яка тут працює, сподіваюсь, знайде своє місце. Процес трансформації – непростий, він обумовлений тим, що ми вперше будемо здійснювати реформу. Але, сподіваюсь, разом спільними зусиллями ми зробимо все правильно та своєчасно. За рік-півтора ми маємо побачити нове обличчя оборонної промисловості України", — додав пан Уруський.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський звільнив Айвараса Абромавичуса з посади генерального директора державного концерну "Укроборонпром".

    Реклама на dsnews.ua