• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Укрпошта" хоче відійти від прив'язки роботи до адміністративного поділу країни

"Укрпошта" планує переорієнтувати потоки листів і відправлень від привʼязки до адміністративного поділу України на привʼязку до системи доріг і маршрутів

"Укрпошта" будує систему, не привʼязану до адміністративного поділу
"Укрпошта" будує систему, не привʼязану до адміністративного поділу
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський в інтервʼю агентству "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

За його словами, у процесі побудови нової логістичної мережі "Укрпошта" будує систему, не привʼязану до адміністративного поділу України.

"Сьогодні ж, навпаки, ми привʼязані до такого поділу. Тому, що, по-перше, ми виплачуємо пенсії, і паперові відомості, що додаються до пенсій, друкують і видають конкретні пенсійні фонди. І навіть якщо мені місто Ніжин Чернігівської області логістично (бо так дороги в країні побудовані) зручніше обслуговувати з Києва, я не можу цього зробити, тому що я маю його обслуговувати з Чернігова", — зазначив Смілянський.

За його словами, у міру відходу від паперових документів і переходу на цифрові технології, "Укрпошта" відмовлятиметься від адміністративного поділу і привʼязуватиметься виключно до дороги, спираючись на те, як простіше і швидше довезти вантаж.

Як писала "ДС", наглядова рада АТ "Укрпошта" ухвалила рішення про продовження контракту з генеральним директором організації Ігорем Смілянським до 30 червня 2023 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua