• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Укрзалізниця" поновить експлуатацію двоповерхових поїздів Škoda

"Укрзалізниця" планує повернути на маршрути два двоповерхові електропоїзди Škoda наприкінці 2021 року і на початку наступного

Двоповерховий електропоїзд Škoda
Двоповерховий електропоїзд Škoda
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів голова філії "Пасажирська компанія" "Укрзалізниці" Олександр Перцовський в ході форуму "Велике будівництво: Нова залізниця", передає "ДС" із посиланням на ЦТС

Перцовський підтвердив анонсовані раніше плани "Укрзалізниці" завершити ремонт і запустити на маршрути перший із двох двоповерхових електропоїздів до кінця 2021 року. Також він означив терміни по другому електропоїзду.

"Під парканом кілька років стояли двоповерхові Skoda. Із цих двох поїздів один вийде на маршрути до кінця цього року — вже закінчується його капітально-відновлювальний ремонт. Другий вийде на початку першого кварталу наступного року", — зазначив Перцовський.

Нагадаємо, раніше очільник Мінінфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що для УЗ планують закупити нові поїзди, зокрема й десять потягів "InterCity".

Президент Володимир Зеленський під час форуму "Велике будівництво: нова залізниця" заявив, що за два роки для держкомпанії "Укрзалізниця" збудують ще 500 сучасних українських купейних вагонів, "за які не соромно".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua