• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Кабміні заявили, що на задумку Зеленського з деревами потрібно 2 млрд гривень

Для висадки 1 млрд дерев у рамках проєкту "Зелена країна" на найближчі 3 роки буде потрібно 2 млрд грн, які будуть залучені за рахунок діяльності лісових господарств і з держбюджету

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський, передає "ДС" із посиланням на Економічну правду.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський заявив, що розраховує на висадку мільярда дерев протягом трьох років.

"По вартості ми підрахували, що на три роки потрібно 2 млрд грн. Велика частина буде надана за рахунок діяльності державних лісових господарств, також передбачається залучення коштів із державного бюджету. Ми плануємо збільшувати витрати бюджету за рахунок діяльності господарств уже цьогоріч. Як сказав президент, за підсумками першого кварталу дохід лісової галузі збільшився на 1 млрд грн", — сказав Абрамовський.

За його словами, за підсумками року можна буде збільшити надходження до держбюджету і в рази збільшити прибутковість галузі за рахунок руйнування схем із продажу деревини і проведення прозорих аукціонів, а також за рахунок конкурентної боротьби за дефіцитний ресурс.

Він додав, що Мінекології має до 31 липня подати на узгодження уряду проєкт Другого національно визначеного внеску України (НОВ2) в Паризьку хартію.

"Консультації з бізнесом і асоціаціями ще не закінчилися. Є деякі розбіжності, але бізнес уже починає розуміти важливість подолання кліматичних змін. Більше розмов із цього питання у нас відбувається з представниками великого та середнього бізнесу", — сказав Абрамовський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua