• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Києві стали підвищувати ціни на проїзд в маршрутках: подробиці

Реклама на dsnews.ua

У Києві з 12 грудня на одну гривню подорожчає вартість проїзду в маршрутках №442 і №442-д

Як розповіли OBOZREVATEL в компанії-перевізнику, на такий крок вони були змушені піти з кількох причин, передає "ДС".

"Ми будемо не піднімати (вартість проїзду — ред.), а стабілізувати. Щоби вони були однакові по місту Києву — як у міському (комунальному — ред.), так і у нас у приватному. Тобто, було 7 гривень, а стане 8 гривень", — розповів директор "Політехавто-Б" Іван Бацан.

Він уточнив, що на відміну від комунального транспорту, приватним перевізникам не компенсують проїзд пільгових категорій пасажирів.

"Близько 30% (пасажирів — ред.) ми возимо пенсіонерів. Зараз в основному вони їздять. Це одна з причин, чому ми стабілізуємо ціни. Друга — повністю впав пасажиропотік у Києві. Не тільки на наших, а й на всіх маршрутах по місту. через епідемію. Далі буде ще гірше", — резюмував Бацан.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА журналістам сказали, що приватні перевізники не зобов'язані погоджувати підвищення цін на проїзд.

"Позаяк на сьогодніціни на пасажирські перевезення в режимі маршрутного таксі не регульовані, то вони тільки повідомляють про те, що підвищують (вартість — ред.). А узгодження — такого немає", — уточнили в КМДА.

    Реклама на dsnews.ua