• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

В Києві пройшов Міжнародний конгрес "Дороги майбутнього"

Вже більше року в Україні реалізується програма президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", виділений бюджет на ремонт та будівництво доріг, але окремі законодавчі та нормативні документи, що регулюють дорожньо-будівельну галузь, потребують перегляду та модернізації

Реклама на dsnews.ua

Саме з цією метою вчора в Києві вперше пройшов Міжнародний конгрес "Дороги майбутнього". Про це повідомляють Економічні новини.

Захід покликаний об’єднати ключових гравців дорожньо-будівельного ринку України та стати комунікаційним майданчиком між представниками органів державної влади і бізнесу. Ініціатором заходу виступила Національна асоціація дорожників України (НАДУ).

"У нас були скромні, точкові успіхи у будівництві доріг. Прикладом того була підготовка до Євро-2012, коли відбулися серйозні зміни дорожньої інфраструктури країни. Але ця підготовка стосувалась певних маршрутів у певних регіонах. Проте те, що відбувається сьогодні в державі без перебільшень можна назвати тільки "Великим будівництвом", "великим проривом" у розвитку дорожнього будівництва. На наших очах відроджується дорожня галузь, формується потужний національний, приватний дорожньо-будівельний комплекс. Без перебільшення компанії-члени НАДУ є авангардом цього "Великого будівництва". За період спочатку реалізації програми наші компанії відремонтували більше 6 тис. км. доріг, працевлаштували біля 15 тис. осіб. І це далеко не повний перелік їх досягнень", – сказав президент НАДУ Микола Березовський.

У свою чергу виконавчий директор НАДУ Олег Варивода заявив: "Ми живемо у центрі Європи і є найбільшою європейською країною, але пасемо задніх при тому що не можемо довести хліб до того чи іншого населеного пункту, не можемо довести пацієнтів до лікарні. І це був жах. Ми втрачали Україну. Дороги – це не тільки артерії по яких сполучаються і перевозяться пасажири, а це артерії, завдяки яким існує держава. Тому позитивно, що змінилася державна свідомість". Він нагадав, що на сьогодні маємо 170 тис. км доріг загального користування, з яких 120 тис. км дороги місцевого значення, майже 50 тис це дороги державного значення. "В минулому році було відремонтовано трошки більше, ніж 6 тис. км доріг. В цьому році буде відремонтовано 6,5 тис. км. доріг. Ми розраховуємо, що в наступному році цей план буде збільшено і буде відремонтовано 10,5 тис. км доріг і це лише початок. Майже 90% доріг України потребують ремонту і після – обов'язкового утримання. Першочергові завдання галузі – по-перше, відновити ту сітку доріг, яку ми маємо сьогодні, і по-друге – будувати нові автошляхи. Без цього розвиток України як сучасної держави, розвиток економіки України неможливий", — додав Варивода.

"Ми хочемо не тільки дотриматися планів в поточному році, але і підвищити планку на наступний рік. У нас є амбітна мета – це привести до нормативного стану 24 тис. км основних доріг. Ми впевнено рухаємося до цієї мети. Поступово починаємо робити територіальні дороги. Тому цей процес безперервний. Протягом місяця ми анонсуємо більш конкретні плани щодо будівництва, як було минулого року, коли ближче до прийняття держбюджету у другому читанні ми розуміли чітко, що плануємо, що зможемо зробити і що зробимо", – сказав Міністр Інфраструктури України Олександр Кубраков. Він також наголосив, що всі позитивні зміни у галузі відбуваються завдяки платникам податків. "Ніхто нічого не себе не перетягує. Все це відбувається завдяки бізнесу і людям, які платять податки. Ми це все дуже розуміємо. Хочу звернути увагу, що так само і три, і п’ять, і десять років тому люди платили податки, і бізнес платив податки. Але чомусь дороги не будувались. Тому питання в команді, в людях, і в пріоритетах", – підкреслив чиновник. А також нагадав, що макроекономічний ефект від "Великого будівництва" за різними підрахунками складає від 1,5 до 2,5% ВВП. "2020-2021 рік важкий час, непросто було всім, але ми навпаки збільшили в рази кількість робочих місць, говоримо про те, що є галузь, є суміжні галузі, говоримо що це точно більше 100 тис. робочих місць. Фактично середня заробітна платня у багатьох компаній більше 20 тис. грн. Ми розуміємо, що галузь зростає, зростають і вимоги до персоналу, є конкуренція за людей і це нормальний процес, коли галузь розвивається. Ми хочемо, щоб галузь працювала так, як ми працюємо на проектах, які фінансуються міжнародними фінансовими організаціями, коли є реальні витрати, вони реально відображаються в кошторисах і всі це сприймають, розуміють, і ніхто нікого не обдурює. Тому ми до цього рухаємося. Є законопроект № 2224, який я сподіваюсь цього тижня буде проголосований у ВР", – додав Кубраков.

Між тим, за словами заступника Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк, на сьогодні в парламенті є декілька ініціатив, які спрямовані на те, щоб на ринку автодоріг створити зручні та прості правила для всіх учасників будівельного процесу. Мова йде про законопроекти № 5655 та № 5877, які на сьогодні кардинально змінюють правила роботи для всіх учасників дотичних до будівництва. "Так сталося, що за часів Януковича вся дозвільна система, яка вибудовувалася роками була пронизана з різних боків корупцією. За різними оцінками, від 3 до 10 млрд грн – це та корупція, яка крутиться на дозвільних процедурах від початку оформлення земельної ділянки до оформлення дозвільних документів на початок будівельних робіт та введення в експлуатацію. Це надзвичайно великі втрати для компаній, які працюють на цьому ринку, це надзвичайні часові втрати, тому що не здаються вчасно об’єкти в експлуатацію. Тому для того, що викорінити усі ці проблеми у нас в парламенті вже в першому читанні 309 депутатів підтримали законопроект №5655", – сказала політик. Вона звернула увагу, що хоча законопроект з одного боку складний, але за своєю суттю досить простий. "По-перше, вся проектна документація, всі чиновники, які видають ці документи та перевіряють, всі проектувальники, весь технічний нагляд, всі, хто задіяні у цьому процесі, будуть працювати виключно через електронну державну систему у сфері будівництва. Вхід до цієї системи через державний портал "Дія". Майже всі документи виготовляються з використання електронної системи і головне – можна персоніфікувати. Ми також передбачили підвищену кримінальну і адміністративну відповідальність, якщо буде порушуватись містобудівне законодавство. Третій аспект – можливість органів місцевого самоврядування впливати на незаконні, або самочинні будівництва. Тобто якщо ти чесний будівельник, дотримуєшся законодавства і всіх правил, то будувати буде легко", – додала Шуляк.

Участь у Конгресі "Дороги майбутнього" також взяли: заступник Міністра фінансів України Олександр Кава, заступник Міністра розвитку громад та територій України (Мінрегіон) Наталія Козловська, представники Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), обласних державних адміністрацій, служб автомобільних доріг в областях та інші ключові гравці дорожнього ринку України. За підсумками Конгресу її учасники запропонували конкретні зміни до законодавчих та нормативних документів, які покращать роботу дорожньої галузі, допоможуть працювати прозоро та ефективніше реалізовувати програму відновлення та будівництва нових доріг в Україні.

Нагадаємо, державне фінансування дорожньої галузі значно зросло у порівнянні з минулими десятиліттями. Це стало поштовхом до розширення виробничих потужностей підрядних компаній, а отже і збільшення кількості робочих місць. З грудня 2019 року чисельність працюючих у дорожньо-будівельних компаніях виросла у 3 рази, а середня заробітна плата на 50%. Парк спеціальної дорожньо-будівельної галузі компаній-членів НАДУ нараховує більше 6 000 одиниць та автотранспортний парк – 3150 одиниць. Компанії-члени НАДУ у 2020 році інвестували у власний розвиток 5,7 млрд грн.

    Реклама на dsnews.ua