• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Компанія з німецькими інвестиціями відкриє в Міжнародному аеропорту Львова магазин міжнародних брендів

Оператором зони безмитної торгівлі площею 860 м² у міжнародному аеропорту "Львів" стала BF&GH Travel Retail — спільне підприємство німецької Gebr. Heinemann та української BF Group

Реклама на dsnews.ua

Про укладення контракту з компанією повідомила Львівська ОДА.

Контракт уклали на 5 років за підсумками онлайн-аукціону, в ході якого стартова орендна плата зросла більш ніж у 10 разів – з 355,414 тис. грн до 3,772 млн грн. Це третя найбільша ціна оренди в Україні та перша на Львівщині.

"Ми представлені в багатьох країнах світу, я працював на багатьох міжнародних ринках. Бачимо, що український споживач хоче купляти речі кращої якості від світових брендів і зараз у нього буде ця можливість. Зокрема, у Львові. Окрім цього, Україна підписала Угоду про "відкрите небо", і все більше і більше пасажирів подорожує. Відтак, ми дуже раді бути тут і дуже оптимістичні щодо нашої співпраці", — зазначив генеральний директор BF&GH Travel Retail Саймон Форд.

Так, у мультибрендовому магазині, що після реконструкції розташується на 3-му поверсі головної зони вильоту, пасажирам пропонуватимуть широкий вибір закордонних товарів: парфуми, косметику, аксесуари, солодощі тощо.

"Щасливий з того, що великі європейські компанії заходять на український ринок, зокрема в такий непростий час. Але це — гарна ознака, що ми рухаємось в правильному напрямку і створюємо прозорі умови для ведення бізнесу. І як приклад, це — зростання ціни на аукціоні приміщення в аеропорту в 10 разів. Дякую компанії за участь і перемогу", — сказав в ході зустрічі з представниками компанії голова Львівської ОДА Максим Козицький.

BF&GH Travel Retail вже є оператором магазинів в міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Київ" (Жуляни). З початку роботи на цьому ринку в Україні компанія сплатила близько 3 млрд грн орендних платежів і створила понад 0,5 тис. робочих місць.

В компанії наголосили, що продовжать інвестувати в Україну. Надії покладаються не лише на Львів, а й на реконструйовані магазини у "Борисполі".

"Ми бачимо реальну можливість у розвитку регіональної інфраструктури України. Ми покладаємо великі надії на наш майбутній бізнес у Львові", – заявив Ігор Нудельманн, регіональний менеджер із продажу Gebr. Heinemann.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що німецька компанія Gebr. Heinemann та її довгостроковий партнер BF&GH Travel Retail Limited відзначили 11 років роботи на українському ринку.

    Реклама на dsnews.ua