• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

У Мінінфраструктури назвали ім'я нового директора аеропорту "Бориспіль"

Визначено переможця конкурсу на посаду директора ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

На аеропорт Бориспіль припадає 60% усього авіапотоку України
На аеропорт Бориспіль припадає 60% усього авіапотоку України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури, передає "ДС".

За результатами відкритого конкурсу наглядова рада держпідприємства визначила Олексія Дубревського переможцем конкурсу на посаду генерального директора аеропорту "Бориспіль".

За інформацією міністерства, Дубревський має 15-річний досвід роботи у сфері управління авіаінфраструктурою. У різні періоди працював у компанії Lufthansa AG, КП "Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С. Прокоф’єва", "Міжнародний аеропорт Рас-Ель-Хайма" (ОАЕ). Останні два роки був директором КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя".

Як зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, на аеропорт Бориспіль припадає 60% усього авіапотоку України, це "головні міжнародні ворота" держави.

"Враховуючи його значення та потенціал, маємо дуже високі вимоги до нового керівництва аеропорту. Серед першочергових завдань — покращення сервісу таксі при аеропорті, розвиток безбар’єрності для маломобільних груп населення, створення умов для системного підвищення кваліфікації працівників", — розповів Кубраков.

Також, додав він, треба "нарешті почати відповідальніше ставитись до розміщення реклами в аеропорту".

"Тут формується перше враження про нас як країну. І ми — це не лише онлайн-казино", — наголосив міністр.

Голова наглядової "Борисполя" Володимир Жмак додав до пріоритетів забезпечення комфорту та безпеки пасажирів, розширення мапи польотів і вихід на український ринок нових авіаперевізників.

Як писала "ДС", Кабінет міністрів погодив відкриття пункту пропуску через державний кордон в аеропорту "Житомир", що дозволить відкрити його для міжнародних рейсів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua