• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Мінсоцполітики пояснили, як ФОПам отримати допомогу на дітей

Реклама на dsnews.ua

З державного бюджету відновлено виплати на дітей до 10 років фізичних осіб-підприємців І та II груп, вони будуть здійснюватися за листопад-грудень поточного року

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики, інформує "ДС".

У відомстві наголосили, що особи, які отримували виплату допомоги в травні-серпні 2020 року, отримуватимуть її надалі.

Фізичним особам-підприємцям, які раніше не зверталися за цією виплатою, для призначення і виплати допомоги на дітей необхідно звернутися в управління соціального захисту населення, за місцем проживання до 15 грудня 2020 року, з пакетом необхідних документів у паперовій формі:

  • копіями свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • довідкою з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  • копією документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  •  копією рішення районної, районної у м. м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради обʼєднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Або заповнити електронну заявку (за цим посиланням) з фотокопіями відповідних документів.

Як писала "ДС", Верховна Рада на засіданні 4 грудня підтримала за основу та в цілому законопроєкт про списання податкових боргів, звільнення від сплати єдиного соціального внеску та єдиного податку ФОП першої групи.

    Реклама на dsnews.ua