• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В одному з районів Одещини оголосили НС через загибелі врожаю

Реклама на dsnews.ua
У Білгород-Дністровському районі Одеської області була оголошена надзвичайна ситуація у зв'язку з масштабною загибеллю врожаю

Відповідне рішення було прийнято комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Білгород-Дністровської РДА. Про це повідомив заступник голови РДА Олексій Світенко, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Із-за масової загибелі врожаю на полях аграрних підприємств Білгород-Дністровського району, яка сталася внаслідок зниження температури повітря до -12 °C з 23 березня по 2 квітня, Білгород-Дністровський район оголошений зоною надзвичайної ситуації", - зазначив Світенко.

Комісія з ТЕБ та НС прийняла таке рішення з урахуванням масового пошкодження та загибелі посівів сільськогосподарських культур внаслідок небезпечних природних гідрометеорологічних явищ не менше 1000 га на підставі постанови Кабміну України №415 від 29 березня 2002 року.

За словами Світенко, керівники аграрних господарств зможуть отримати за посередництва облдержадміністрації фінансову підтримку з Резервного фонду держбюджету, а також пільгові кредити в державних банківських установах під майбутній урожай.

Як повідомляла "ДС", раніше в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України заявили, що поточна посівна кампанія проходить швидкими темпами і в оптимальні терміни.

    Реклама на dsnews.ua