• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В ОПУ висловилися про тарифи на лікування Зеленського в "Феофанії"

Реклама на dsnews.ua

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заперечує, що на лікування президента Володимира Зеленського від COVID-19 у лікарні "Феофанія" діють "захмарні тарифи"

Про це він сказав у коментарі "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Більш того, скажу, що в столиці далеко не "Феофанія" тримає першість за вартістю одного дня лікування коронавірусного пацієнта", — додав Подоляк.

За його словами, єдина відмінність перебування Зеленського в "Феофанії" від будь-якого іншого пацієнта — це наявність у нього комунікаційного обладнання та ліній спецзв'язку для роботи онлайн.

Подоляк нагадав, що вартість одного дня перебування президента в клініці, включаючи лікарське спостереження, діагностичні процедури, використання клінічних препаратів, становить 7,8 тис. грн, і це стандартний "лікувальний пакет", який отримує будь-який пацієнт.

"На сьогодні в "Феофанію" госпіталізовано близько 120 осіб із коронавірусною інфекцією. І для кожного з них вартість одного дня лікування становить приблизно таку ж суму. Невелика підсумкова різниця визначається інтенсивністю застосування лікувальних препаратів і несуттєвими змінами в карті медпрепаратів", — підкреслив він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, зараз знаходяться в ізольованих палатах клінічної лікарні "Феофанія".

    Реклама на dsnews.ua