• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В піку Трампу: ОПЕК і Росія досягли угоди

Реклама на dsnews.ua
Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) і Росія в п'ятницю, 7 грудня, погодилися на угоду з метою значного скорочення видобутку нафти, що має утримати ціни від падіння

Зокрема, ОПЕК, РФ і інші експортери погодилися скоротити видобуток сировини на 1,2 млн барелів на добу, але остаточно угода ще не укладена, передає "ДС" з посиланням на The Wall Street Journal.

Видання пише, що країни ОПЕК готові скоротити видобуток до 800 тис. барелів, а група, очолювана Росією, візьме на себе інші 400 тис.

На тлі цієї інформації нафта марки Brent подорожчала на 4,8% - до ;62,92.

Нагадаємо, члени ОПЕК зібралися на зустріч у Відні в четвер, 6 грудня, щоб домовитися про скорочення видобутку нафти. Результат переговорів, як зазначав міністр Халід аль-Фалих, багато в чому залежить від Росії - чи погодиться вона скоротити рівень виробництва до 250 тис. барелів на день, щоб у цілому скорочення видобутку експортерів нафти склав 1,3 млн барелів на добу.

У той же час, як повідомляла "ДС", президент США Дональд Трамп зажадав від ОПЕК знизити вартість нафти, відмовившись від скорочення видобутку.

    Реклама на dsnews.ua