• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Росії продовження Радою ЄС санкцій назвали ритуальною процедурою

У Росії назвали ритуальною процедурою продовження Радою ЄС секторальних економічних санкцій проти країни-агресора

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в понеділок, 12 липня, заявив «Известиям» перший заступник голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Дмитро Новіков, передає "ДС".

«Це ритуальна процедура. Ці санкції не були запроваджені навічно, їхній термін дії було позначено. Ясно, що відступитися від своєї антиросійської політики доти, поки від неї не відступиться Вашингтон, ані Брюссель, ані столиці окремих держав ЄС не можуть. Тому трапилася досить банальна вже, на жаль, процедура, яка свідчить про те, що відносини між Росією і США, Росією і ЄС перебувають на досить низькому рівні», — сказав він.

Новіков вказав на те, що для Росії це не є новиною, бо по багатьох секторах, до яких ці санкції застосовано, економіка країни нібито вже давно адаптувалася. При цьому, за словами депутата, це не означає, що санкції треба вітати як такі — "як мінімум тому, що вони створюють атмосферу недовіри, а вона в свою чергу може провокувати найгостріші конфлікти з непередбачуваними наслідками".

Нагадаємо, Рада ЄС продовжила секторальні економічні санкції проти Росії на пів року, до 31 січня 2022 року. Вказувалося, що Москва не виконує мінські угоди в повному обсязі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua