• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україні розширюється мережа МакДональдс

Реклама на dsnews.ua
МакДональдс Україна відтермінувала заплановані реконструкції ресторанів з-за карантину і планує відкрити п'ять нових закладів в Україні

Про це повідомила гендиректор Юлія Бадритдинова в ході прес-конференції, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми відстрочили реконструкції ресторанів, а направили наші зусилля на те, щоб відкрити більше нових ресторанів. Ми не зменшували кількість відкриттів, ми змінюємо пріоритизацію в відповідності з ситуацією, яка сьогодні відбувається", - повідомила вона.

За її словами, в минулому році МакДональдс відкрив 5 ресторанів в Україні, і в цьому році запланував зберегти темпи нових відкриттів - додати ще п'ять нових закладів до мережі.

"На наступний рік у нас дуже амбітні плани: відкрити точно не менше, ніж у попередні роки. До 2019 року ми інвестували в Україну понад 500 млн грн та продовжуємо інвестувати не менше поточного.

А в наступному будемо збільшувати інвестиції в Україну (...) - є бажання штаб-квартири компанії інвестувати в розширення мережі в Україні, тому ми дуже відкриті, шукаємо найкращі локації і партнерів", - зазначила Бадритдинова.

При цьому вона додала: у МакДональдс в даний час є впевненість в тому, що в Україні є де відкривати ресторани. У фокусі - великі міста України, але компанією розглядаються різні локації, уточнила гендиректор.

    Реклама на dsnews.ua