• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Україні відновлюють річковий транспорт: на Дніпрі почалося шлюзування

На Дніпрі розпочалося експериментальне шлюзування суден та барж. Зокрема, 17 вересня відбулося перше шлюзування баржо-буксирних караванів з двох барж та одного буксира на Дніпровському каскаді. Планується здійснити серію таких шлюзувань для покращення річкової логістики

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Мінінфраструктури України. 

"Уперше в історії був прошлюзований караван довжиною 235 м і шириною 17 м, при тому, що робочий розмір шлюзової камери — 260 м, а ширина — 18 м. Це важливий крок на шляху поліпшення річкової логістики та підвищення конкурентоспроможності річкового транспорту. Такий вид шлюзування дозволяє заощадити до 8 годин під час одного проходження. За орієнтовними розрахунками, зекономлений час дозволить судновласнику зробити до 10 рейсів щорічно і додатково перевозити до 100 тисяч тонн за навігацію", — йдеться у повідомленні МІУ. 

Експерименти з одночасним проходженням декількох плавзасобів розпочалися на Каховському шлюзі. Тестування триватимуть до кінця навігації 2021 року. 

"Завдяки підтримці парламентарів та уряду додаткові 86,2 млн грн були спрямовані на модернізацію шлюзів. У наступному році у проєкті бюджету йдеться про фінансування на суму до 600 млн грн. Протягом тривалого часу існувала ініціатива від бізнесу щодо пришвидшення процесу шлюзування", — повідомляє голова МІУ Олександр Кубраков. 

Тестування дозволить зібрати інформацію для внесення необхідних змін у Правила шлюзування. Зокрема, відбувається відеореєстрація та фіксація усіх факторів, що можуть впливати на безпеку шлюзування баржо-буксирних караванів різних типів на кожному конкретному шлюзі.  

Двобаржеве шлюзування є ще одним кроком для відновлення річкового транспорту в країні. 

Нещодавно президент Володимир Зеленський, розповідаючи про плани реалізації програми "Велике будівництво", зазначив, що ухвалений закон про внутрішній водний транспорт дає старт розвитку річкових перевезень, які допоможуть знизити навантаження на дороги та дадуть потенційний економічний ефект у мільярди гривень.

    Реклама на dsnews.ua