• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В Україні вперше за 10 років взялися за розбудову злітних смуг в аеропортах, – Тимошенко

Цього року починається реконструкція злітно-посадкових смуг в аеропортах Житомира, Кривого Рогу, Ужгорода, Вінниці, Чернівців, Рівного, Полтави, Дніпра, Херсона, Маріуполя у межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив заступник голови Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко під час виступу на форумі "Україна 30. Міжнародна політика".

Уже за кілька тижнів, за словами Тимошенка, запускається нова смуга у аеропорту Одеси. У міжнародному аеропорту в Дніпрі у найкоротші терміни побудують і новий термінал, і нову злітну смугу.

"В Україні нові смуги відкривалися і здавалися в експлуатацію востаннє, здається, у 2012 році. Пройшло практично 10 років. Ми відбудовуємо аеропорти", — розповів Тимошенко, який координує президентську програму "Велике будівництво".

Одночасно уже відновлюється внутрішнє авіасполучення, літом запустились рейси до Чернівців, Кривого Рогу та Ужгорода.

"Багато хто казав – це не потрібно, ніхто не буде літати до Києва чи далі з Києва на міжнародні рейси. Але літаки до Ужгорода заповнені на 90-100%. І це три рази на тиждень. Авіакомпанії вже думають над тим, щоб збільшити кількість рейсів. Те саме стосується Чернівців та Кривого Рогу", — розповів Тимошенко.

За його словами, цьогоріч відкриють нові рейси з Рівного та інших міст, де розпочинається реконструкція злітно-посадкових смуг.

"Тому що ми розуміємо: важливо, щоб люди могли дістатися Києва, могли з Києва вилітати на міжнародні рейси. Ми разом з авіакомпаніями домовилися про те, що усі рейси стикуються, аби люди могли літати по світу", — пояснив заступник голови Офісу президента.

Нагадаємо, раніше заступник голови ОП, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко заявив, що в рамках програми планують також створення національного перевізника

    Реклама на dsnews.ua