• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Україні зареєстрували новий лоукост

Новий український лоукост Bees Airline зареєстрував в Україні два перших літака — Boeing 737-800 з бортовими номерами українського регістру UR-UBA і UR-UBB. У березні лоукост почне польотну програму з Києва на єгипетський курорт Марса-Алам, а в квітні полетить до Кенії

Лоукост Bees Airline зареєстрував в Україні два перших літака
Лоукост Bees Airline зареєстрував в Україні два перших літака
Реклама на dsnews.ua

Державіаслужба видала на них реєстраційні посвідчення 22 і 23 лютого 2021 року, передає "ДС" з посиланням на avianews.com.

Згідно з повідомленням, обидва авіалайнера випущені у 2010 році і наразі знаходяться в Польщі. Раніше їх під номерами UR-PSC і UR-PSD дев'ять років експлуатувала МАУ.

"Поки Bees Airline ще не має сертифіката експлуатанта, який дозволяє авіакомпанії почати виконувати рейси з пасажирами. Для отримання цього документа необхідно поповнити флот двома літаками, що авіакомпанія вже зробила", — йдеться в повідомленні.

На даний момент відомо, що в березні Bees Airline почне польотну програму з Києва на єгипетський курорт Марса-Алам, а в квітні полетить до Кенії для туроператора TPG.

Повідомляється, що авіакомпанія має намір працювати за концепцією лоукост на регулярних і чартерних рейсах. Базовим аеропортом для неї стане "Київ" (Жуляни).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua