• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

В яких областях частіше користувалися програмою з часткового безробіття: дані Мінекономіки

Реклама на dsnews.ua

За даними Міністерства розвитку торгівлі, економіки та сільського господарства, завдяки роботі програми з часткового безробіття в України зберегли 357 тис. робочих місць

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінекономіки, передає "ДС".

За програмою з часткового безробіття станом на 3 серпня роботодавці подали до центрів зайнятості понад 215,7 тис. пакетів документів, з яких понад 188 тис. – від ФОПів, які є застрахованими особами.

Через центри зайнятості вдалося здійснити виплати та зберегти робочі місця для понад 357 тис. людей, з них 174,5 тисячі – ФОПи.

Програмою вже профінансовано 1 829,9 млн грн.

Лідерами за кількістю поданих заявок від підприємців залишаються Харківська, Львівська, Донецька, Сумська та Чернівецька області.

"Останнім часом зростання кількості зареєстрованих безробітних зупинилося. Так, у квітні статус безробітного отримали 149 тис. осіб, у травні їх кількість становила 97 тис., у червні – 75 тис. осіб, у липні – 68 тис.", — навели статистику в міністерстві.

Всього за період карантину статус безробітного отримали понад 395 тис. громадян. Від початку року працевлаштовано понад 370 тис., у тому числі за період карантину – 222 тис.

Зокрема, вдалось задіяти людей у сільському господарстві – 46% від усіх працевлаштованих, у переробній промисловості – 14%, а також у сфері торгівлі – 13%.

Як повідомляла "ДС", з 1 липня в Україні збільшилася допомога з безробіття.

    Реклама на dsnews.ua