• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Велике будівництво" втричі збільшило виробництво щебню та залучило понад 9000 одиниць техніки

Під час реалізації програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" в Україні втричі зросло виробництво щебню, а на об'єктах президентської програми задіяно вже понад 9000 одиниць дорожньої техніки

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомило видання MINTRANS із посиланням на заступника голови Державного агентства автомобільних доріг України Андрія Івка.

Загалом у "Великому будівництві" задіяно 6080 одиниць спецтехніки та 3150 одиниць автотранспортної техніки.

"За нашими даними, великі компанії вже змінюють понад 50% тієї техніки, яка в них зараз є. Це буде нова техніка. За даними Національної асоціації дорожників України, працює вже понад 9000 одиниць дорожньої техніки — це лише за інформацією НАДУ. Так я вважаю, що ця цифра набагато більша", — повідомив заступник голови Укравтодору.

Крім цього, за його даними, "Велике будівництво" вивело також дорожню галузь на перше місце зі споживання будівельних матеріалів. Якщо до 2019 року 60% будматеріалів споживалося у житловому будівництві, то з початком "Великого будівництва" 80% щебню почало йти на дорожнє будівництво. При цьому попит на щебінь зріс утричі.

Це, за словами заступника голови Укравтодору, лише частина позитивного впливу "Великого будівництва" на економіку. Президентська програма за рахунок внутрішньої локалізації виробничих процесів також дала поштовх активному розвитку багатьох суміжних галузей.

Як повідомлялося, за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" за період з 2019 року до кінця 2021 року буде оновлено 13 тисяч кілометрів доріг, у планах до кінця 2024 року – зробити 24 тисячі кілометрів.

    Реклама на dsnews.ua