• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Винзавод "Массандра" в окупованому Криму продали бізнесменові з оточення Путіна

Реклама на dsnews.ua

В окупованому Криму найстаріший винзавод "Массандра" продали на аукціоні компанії "Південний проєкт" за 5,327 мільярда рублів (72,8 млн доларів)

Інформацію опубліковано на офіційному сайті Росії для розміщення інформації про проведення торгів, передає "ДС" із посиланням на "Крим. Реалії ".

Компанія "Південний проєкт"— "дочка" банку "Росія", основним акціонером якого є мільярдер Юрій Ковальчук.

Російське видання "Проєкт" зазначає, що Ковальчук — можливо, найближча людина до Путіна. У 2008 році він працевлаштував у своєму медіахолдингу депутата Держдуми Аліну Кабаєву, незадовго до публікації про її можливе весілля з президентом. ЗМІ також називають Ковальчука «касиром Путіна». Після окупації Криму Міністерство фінансів США запровадило санкції проти Ковальчука. Банк «Росія» наразі працює на півострові, він теж перебуває під санкціями.

Одним із співвласників банку "Росія" і гірськолижного курорту, куди інвестував банк, стала стара знайома Путіна, яка народила дуже схожу на нього дитину. Ковальчук регулярно відпочиває разом із Путіним у Сочі, стверджує "Проєкт". Він контролює багато важливих призначень, зроблених президентом РФ, упевнені розслідувачі.

    Реклама на dsnews.ua