• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

Володимир Орлов: Південно-Східне міжрегіональне управління АРМА прийняло в управління 52 об'єкти

За 10 місяців роботи Південно-Східне міжрегіональне територіальне управління (МТУ) АРМА прийняло в управління 52 активу, на депозитні рахунки АРМА в "Ощадбанку" передано коштів на 9,4 млн грн.

Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю UANews розповів керівник Південно-Східного міжрегіональне територіальне управління (МТУ) АРМА Володимир Орлов, говорячи про підсумки роботи на посаді за 10 місяців.

"Як для старту, результатами діяльності я задоволений. Є про що звітувати в контексті співпраці з правоохоронними органами регіону: 9,4 млн грн — на депозитних рахунках АРМА в "Ощадбанку", прийняті і передані в управління 32 залізничних вагонів, ще по 215 вагонів робота в даний час триває. в цілому по 52 активам здійснені заходи щодо прийняття їх в управління", — розповів Володимир Орлов.

Він зазначив, що приступив до роботи на посаді, коли штат регіонального управління був укомплектований менш ніж на 50%.

"Рік управління виповнився у вересні 2020 року. До виконання обов'язків я приступив, коли в МТУ працювало 6 осіб (разом з керівником), хоча штатна чисельність передбачає 14 осіб. З моменту призначення мені вдалося повністю укомплектувати штат регіональної структури. Не дивлячись на пандемію, ми встигли укомплектувати штат потужними фахівцями. Вважаю, що люди — це основа, тому і почав з цього питання", — розповів Володимир Орлов.

За його словами, однією з проблем, з якою зіткнулися при наборі команди в відомство, — це відсутність розуміння, ніж в принципі займається АРМА.

"Якщо в столиці правоохоронні органи, суди і деякі представники громадського сектору про нього чули, то в регіоні зіткнулися з тим, що відповідні структури навіть не розуміли, що це таке. Тому ми почали проводити роботу по ознайомленню з діяльністю АРМА, пояснюючи, для чого створена наш підрозділ і які завдання стоять перед нами, ніж ми можемо бути корисні як правоохоронним органам, так і бізнесу", — сказав керівник Південно-Східного міжрегіональне територіальне управління (МТУ) АРМА.

    Реклама на dsnews.ua