• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Власник "Укрлендфармінг" розповів, як продовольство може врятувати економіку України

Реклама на dsnews.ua

Україна може легко залучити $20-30 мільярдів інвестицій завдяки виробництву продовольства

Таку заяву зробив Олег Бахматюк, власник групи компаній "Укрлендфармінг", в інтерв’ю Дмитру Гордону, повідомляє "ДС".

"Продовольство. Ми в тренді. Ми сексі. Ми повинні працювати ринком. Хто найбільші споживачі, наші ринки? Перш за все це Близький Схід, Азія — Китай, Індонезія, Японія, Корея. Під це можна спокійно 20-30 мільярдів за 8-10 місяців взяти в Україну, щоб вони купили бонди держави під стабільні постачання туди сировини. Ці країни, якщо при правильній подачі, – вони будуть бігти за таким. Тому що для них дуже важлива не ціна товару, а вчасність і наявність", — заявив Бахматюк.

Бізнесмен заявив, що Україна себе посадила на голку зовнішніх боргових зобов’язань, і це, на його думку, чисто політична річ, яка приводить не тільки до залежності, а і до втрати економічних можливостей.

"От в цьому є велика проблема. І поки в нас так званий соціум політичний, економічний між собою демонструє, "хто кому режисер", немає тих, хто на зовнішньому ринку вміє нас позиціонувати. Я вам говорю про величезний зовнішній потенціал. Близький Схід, Азія, порядку 10-12 країн, де я можу і готовий брати участь у процесі", — додав він.

    Реклама на dsnews.ua