• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Виплати при народженні дитини. Кому "слуги народу" хочуть платити по 150 тис. грн

Депутати пропонують платити більше при народженні другої і третьої дитини. Чи буде цього достатньо, щоб виправити демографічну ситуацію в Україні?

Депутати пропонують виплачувати батькам суму в залежності від кількості дітей в сім'ї
Депутати пропонують виплачувати батькам суму в залежності від кількості дітей в сім'ї / Depositphotos
Реклама на dsnews.ua

Більше дітей — більше грошей

Народні депутати пропонують збільшити розмір виплат при народженні дитини та вести диференціацію — чим більше буде дітей буде народжуватися в сім'ї, тим більше грошей від держави вона отримає. 1 червня велика група парламентаріїв, в тому числі від "Слуги народу", зареєструвала відповідний законопроєкт № 5585-1.

Наразі допомога при народженні дитини становить 41,28 тис. грн і її розмір не мінявся з 2014 р., хоча за цей час у валюті він скоротився практично вдвічі — з $2612 до $1490.

Тому депутати пропонують при народженні першої дитини виплачувати допомогу в розмірі 50 тис. грн, другої — 100 тис. грн, третьої і кожної наступної — 150 тис. грн. Однак частинами. Після народження першої дитини на руки дадуть 15 тис. грн, другої — 30 тис. грн, третьої і кожної наступної — 45 тис. грн, а решта суми буде надходити сім'ї рівними частинами протягом наступних 36 місяців.

Скільки дітей у нас народжується

Головна мета, яку ставлять депутати в своїй ініціативі, — стимулювати народжуваність, адже цей показник, як випливає з пояснювальної записки до законопроєкту, знижується щорічно на 5%. І якщо в 2013 р. в країні народилося 503,7 тис. дітей, то в 2020 р. — 293,4 тис., що є найнижчим показником за останні 10 років. Депутати вказують, що коефіцієнт народжуваності в Україні скоротився з 1,51 дитини на 1 жінку репродуктивного віку в 2013 р. до 1,22 дитини в 2020 р., тоді як для нормального поповнення нації потрібен показник 2,13 дитини.

Цим підвищенням виплат залежно від кількості дітей планується змінити статистику, згідно з якою друга, а особливо третя дитина, з'являється в сім'ї все рідше. Наприклад, згідно з прогнозом, в цьому році в Україні народиться майже 135 тис. первістків, а ось других дітей в сім'ї — тільки 108 тис., а третіх — 50,2 тис.

Реклама на dsnews.ua

Природно, що таке збільшення виплат на другу і третю дитину потребує значних бюджетних витрат. При прогнозі, що у 2022 році в Україні народиться 276,7 тис. малюків, витрати при нинішньому розмірі виплат (41,28 тис. грн) складуть 11,4 млрд грн, але якщо буде введена запропонована депутатами градація, то це вимагатиме додатково 12,27 млрд грн.

Допомога при народженні: Кабмін багато не дасть

Цікаво, що депутати запропонували свій законопроєкт 1 червня — в Міжнародний день захисту дітей. Він став альтернативою урядовому законопроєкту № 5585 про підвищення розміру виплат, зареєстрованому трьома днями раніше. Однак Кабмін пропонував набагато більш скромне збільшення виплат — всього лише до 50 тис. грн на дитину незалежно від кількості дітей в сім'ї. При цьому 25% від суми виплачується відразу, а решта — протягом 36 місяців. За розрахунками уряду, збільшення розміру виплат лише на 8,7 тис. грн на дитину вимагатиме додатково майже 1 млрд грн на рік.

Гроші — не найголовніше

Однак чи можна за допомогою таких виплат досягти мети — поліпшити демографічну ситуацію? Перші кроки по збільшенню виплат на дитину були зроблені ще 15 років тому — президент Віктор Ющенко підписав прийнятий Радою закон, згідно з яким з 2006 р. замість фіксованої одноразової виплати в двократному розмірі прожиткового мінімуму (846 грн у 2005 році) вводилася допомога в розмірі 8, 5 тис. грн, з яких 3,4 тис. виплачувалися відразу, а решта — протягом року.

Це не привело до помітного збільшення народжуваності: у 2006-2009 рр. кількість новонароджених зросла з 460,4 тис. до 512,5 тис. За словами Ірини Курило, завідуючої відділом Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи, вже після підвищення виплат проводилося опитування: наскільки це рішення вплинуло на реалізацію планів по народженню дітей. Тільки близько 12% респондентів відповіли ствердно. Тобто збільшення одноразових виплат хоч і впливає на народжуваність, але не радикально.

"Матеріальне стимулювання може вплинути на реалізацію планів, але тільки якщо такі плани були. Для збільшення народжуваності потрібно багато чинників, а не тільки одноразова допомога. Сприяють цьому збільшення гендерної рівності, створення умов для поєднання трудової зайнятості з материнством, більш якісна система дошкільного нагляду за дітьми, вирішення житлового питання. Це комплексне питання, а у нас вся політика зводиться тільки до одноразової допомоги і то — не дуже тривалої і не такої вже великої. Тим часом в європейських країнах політика стимулювання народжуваності передбачає, що виплати здійснюються до 12-14 років, а то і до повноліття дитини", — сказала вона.

Досвід Франції

Франція є практично єдиним винятком з загальноєвропейської тенденції: якщо коефіцієнт народжуваності по Євросоюзу становить 1,59, то у Франції — майже 1,9.

Однак такий показник з'явився не раптом — нинішня політика сприяння народжуваності була закладена ще в 1945 р. Шарлем де Голлем. За цей час у Франції створені умови, дружні до материнства. Три основні складові цього — розгалужена система допомоги, організація догляду та виховання дітей, а також податкові пільги.

Зокрема, у Франції дуже розвинена система надання допомоги матерям, щоб народження і догляд за дитиною в перші три роки не надто сильно позначалися на трудовій зайнятості. Наприклад, для дошкільника можна найняти няню безкоштовно або за символічну плату, в країні поширені державні і приватні установи по догляду за дітьми до трьох років: муніципальні, сімейні, відомчі або приватні ясла. У дитячі садки, які є безкоштовними, діти можуть приходити вже з двох років, і до трьох років їх відвідують практично всі діти. А якщо мати хоче займатися вихованням дитини сама, то їй надається сімейна допомога.

Також у Франції існує ціла система допомог: на народження дитини, на догляд за нею, щомісячні виплати на дітей, допомоги батькам з частковою зайнятістю, а також допомога на шкільне приладдя, виплати одиноким або розведеним батькам, допомога на навчання дитини-інваліда та інші. Крім того, сім'ї з дітьми отримують податкові пільги, і таким чином народження дітей не знижує рівень доходу французької сім'ї.

В Україні ж поки блага в такому обсязі для сімей недоступні. А ті, що є сьогодні, досить скромні. Наприклад, з 1 квітня 2019 р. допомога багатодітним сім'ям (на третю і наступну дитину) була збільшена до 1,7 тис. грн на місяць. Такою вона залишається і по сьогоднішній день.

    Реклама на dsnews.ua