• USD 40.1
 • EUR 43.5
 • GBP 51
Спецпроєкти

XV щорічна конференція Food & NonFoodMaster & CatMan-2024: "Рестарт у ритейлі: як піднятися на новий рівень конкурентоспроможності"

18-19 квітня в Києві відбулась щорічна, 15-та за рахунком, Всеукраїнська конференція Food & NonFoodMaster & CatMan-2024: "Рестарт у ритейлі: як піднятися на новий рівень конкурентоспроможності"

Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС" із посиланням на пресреліз заходу.

Це єдиний в Україні спеціалізований захід для фахівців у галузі ритейла та суміжних галузей. На зустрічі зібралися понад 600 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з продажу, закупівель, керівників СТМ). Були присутні також провідні виробники та імпортери FMCG товарів (від міжнародних компаній-лідерів до невеликих регіональних виробників продуктів харчування).

Учасники конференції обговорили роботу галузі у воєнний час, а також провели перемовини з чинними та майбутніми партнерами.

Організатором конференції виступила В2В медіа-група TradeMasterGroup.

Партнери виставки

Генеральний Партнер – STRATEG

Офіційний Партнер з безпеки – SHERIFF

IT Партнер САБ

Фінтех-партнер Rozetkapay

Партнер з впровадження e-ТТН - Linkos

Партнер IT рішень – Бізнес Аналітика

Фінансовий Партнер  ПАТ "МТБ БАНК"

Батарейки НАША СИЛА — Наш Сильний Партнер НАША СИЛА

Промислові сонячні електростанції — Eco Tech Ukraine

Паперовий партнер — ТК Альбатрос

Партнер з чистоти та гігієни — Afina Group

Трансформаційний Партнер – EALC

Партнер кава-брейку – Liberti

Конференція проходила у двох тематичних залах — Food & NonFoodmaster і CatMan, між якими учасники могли переміщатися відповідно до власних інтересів.

Серед спікерів:

 • Юлія Зарицька, директорка з роботи з корпоративними клієнтами ПАТ "МТБ Банк", презентувала доповідь "Сучасні інструменти фінансової підтримки бізнесу".
 • Олександр Сивак, власник "Стратег Україна", і Дмитро Карпачов, психолог-практик, автор методу сугестивно проективної арт терапії, виступили з темою "Не дитячі ігри, психологія і комерція на ринку України".
 • Дмитро Борисов, комерційний директор Linkos Group, розповів про "Готові рішення для впровадження е-ТТН. Вплив нових технологій на транспортування товарів".
 • Вікторія Ільченко, аналітик ГС "Спілка Автоматизаторів Бізнесу", виступила з презентацію "Нова мережа. Яку автоматизацію вибрати?".
 • Олексій Миропольський, комерційний директор RozetkaPay, виступив із темою "Як обрати платіжний сервіс, щоб покращити клієнтський досвід".
 • Олександр Костянчук, власник компанії "Бізнес Аналітика", розповів про "Автоматизацію планування продажів. Як скоротити час на планування з 2 тижнів до 3 днів".
 • Максим Туренко, комерційний директор Sheriff, виступив із доповіддю "Антикризовий менеджмент. Розробка плану "Б" у стресових умовах".
 • Ігор Руденко, комерційний директор "Наша сила", виступив із доповіддю "Вибудова категорії батарейок у сучасному українському ритейлі".
 • Тетяна Духова, комерційна директорка Eco Tech Ukraine, виступила з темою "Сонячні електростанції для виробничих підприємств. Економія, декарбонізація та інвестиції в сталий розвиток".
 • Олексій Соболєв, директор з розвитку Afina Group, презентував доповідь "Afina Group: від дистрибуції до створення власних брендів національного масштабу".
 • Ліна Стрєльнікова, керівниця відділу роботи з торгівельними мережами ТК "Альбатрос", і Анастасія Дроботун, національна менеджерка з мерчандайзингу ТК "Альбатрос", розповіли про "Виклики мерчандайзингу в Україні в умовах війни. Успішні кейси на прикладі співпраці з ТК "Альбатрос" і ТОВ "Галіція Трейд".

На конференції відбулось нагородження переможці щорічної Національної Премії "Made-in-Ukraine-2024: Кращий партнер року серед виробників" та "Retail-in-Ukraine-2024: Найкращий партнер року серед роздрібних мереж".

Партнером Церемонії нагородження виступила компанія BAYADERA GROUP

Переможці:

Динаміка продажів — "Аврора Мультимаркет"

Стабільність взаєморозрахунків — Auchan Україна

Маркетингова підтримка — ТОВ "РУШ" лінія магазинів EVA

Професіоналізм команди мережі — АТБ-Маркет

Категорія ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ — СТРАТЕГ Україна

Категорія МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ — ПрАТ ЮРІЯ ТМ Волошкове поле

Категорія М’ЯСОПРОДУКТИ — ТОВ "САЛТІВСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ"

Категорія ЯЙЦЯ — ТОВ "Ясенсвіт"

Категорія ЗАМОРОЖЕНІ НАПІВФАБРИКАТИ — ФОП Бєглов О.Ю. ТМ Злата Піч & ТМ Добра Вечеря

Категорія БАКАЛІЯ: олія — Приватне підприємство "Оліяр"

Категорія БАКАЛІЯ: соус — ПП Віктор і К ТМ "Королівський смак"

Категорія КАВА, КАКАО — ТОВ "Якобз Дау Егбертс Україна"

Категорія ХЛІБОБУЛОЧНІ ВИРОБИ — ТДВ "Запорізький хлібокомбінат №1"

Категорія СНЕКИ — Snack Production

Категорія ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ — ТОВ Нестле Україна

Категорія ТОВАРИ ДЛЯ ТВАРИН — ТОВ "Кормотех"

Категорія НOUSEHOLD — Biosphere Corporation

Категорія ЕЛЕКТРОНІКА — Наша сила

Учасники конференції продовжили роботу за столами перемовин "Мережа-постачальник". Це унікальний формат бізнес-зустрічей, під час яких провідні й нові постачальники українського ринку знайомляться й укладають домовленості про майбутні поставки. Цього разу "Столи перемовин" зібрали представників 50 торгових мереж і понад 200 постачальників.

B2B Медіа-група TradeMasterGroup, вітає учасників конференції з набутими знаннями і новими знайомствами.

Ми завжди раді бачити вас на наших наступних конференціях!

Інформаційні партнери: Depo, Dsnews.ua, Interfax, Delo.ua, Logist.fm, 44.ua, Marketer, Agrostory, Worldexpo, Open4business, Igate, Перший Бізнесовий biz, Fixygen, Uspih.in.ua

  Реклама на dsnews.ua