• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Євробонди ДТЕК обвалилися після заяв Зеленського щодо Ахметова і "перевороту"

Єврооблігації "ДТЕК Енерго" з погашенням у 2027 р. впали на 11,6% на фоні звинувачень президента України Володимира Зеленського на адресу компанії та її власника Ріната Ахметова 

Падіння досягало 13,3%, проте потім відбулася невелика корекція котирувань
Падіння досягало 13,3%, проте потім відбулася невелика корекція котирувань
Реклама на dsnews.ua

Згідно з даними терміналу Bloomberg, падіння досягало 13,3%, проте потім відбулася невелика корекція котирувань, повідомляє "ДС" з посиланням Інтерфакс-Україна.

Крім того, зниженням на 0,5% відреагував на заяви президента і курс облігацій "ДТЕК ВДЕ" з погашенням у 2024 р., проте потім вони майже повернулися на колишній рівень.

Інші бізнеси Ахметова також сьогодні відчули негативний інформаційний фон. Єврооблігації гірничо-металургійної групи "Метінвест" з погашенням у 2029 р., мажоритарієм якої також є Ахметов, впали на 1,4%.

Нагадаємо, що сьогодні вдень Володимир Зеленський на початку прес-марафону заявив про наявність у нього інформації, що з представниками РФ обговорюється питання участі у ймовірному державному перевороті мільярдера Ріната Ахмеова, власника ПрАТ "СКМ", в яке входять групи компаній "Метінвест" і ДТЕК.

    Реклама на dsnews.ua