• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

З 1 березня пенсії підвищать на 11%, — Шмигаль

З 1 березня відбудеться підвищення пенсій на 11%, а Кабінет міністрів подав до Верховної Ради законопроєкт, який пропонує закріпити щорічну дату індексації 1 березня

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив під час засідання Кабінету міністрів премʼє-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС".

"Крім того, ми подали до Парламенту законопроєкт, який пропонує закріпити щорічну дату індексації 1 березня. Ми хочемо, аби пенсії нарешті індексувалися автоматично. Так само, як і автоматичне призначення пенсії, без додаткових звернень. Також у запропонованому нами законопроєкті ми пропонуємо здійснювати індексацію з 1 березня всім без винятку категоріям пенсіонерів, включно з науковцями та військовослужбовцями", — написав Шмигаль в Telegram.

Премʼєр також зазначив, що минулого року уряд вперше встановив щомісячні доплати до пенсії в розмірі 500 гривень для людей віком від 80 років. Уже цьогоріч додаткові доплати отримають і люди старше 75 років. Всі ці кроки є частиною стратегії президента щодо боротьби з бідністю та підвищення соціальних стандартів в Україні.

Як писала "ДС", Кабінет міністрів 22 лютого прийняв постанову "Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році", яка передбачає індексацію пенсій з 1 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua