• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

За 10 місяців ВВП України зріс на 1,2%, — Мінекономіки

Реклама на dsnews.ua
ВВП України в січні-жовтні 2016 року зріс на 1,2%

Як передає "ДС", про це повідомляє УНІАН з посиланням на дані аналітичного матеріалу, опублікованого Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

"В цілому за підсумками 10 місяців (2016 року - ред.) зростання ВВП оцінюється на рівні 1,2% (розрахунки МЕРТ)", - йдеться в матеріалі.

З урахуванням зазначеної динаміки ВВП, міністерство зберегло прогноз зростання української економіки за підсумками 2016 року на рівні 1%.

При цьому в Мінекономрозвитку зазначили, що основними чинниками позитивної динаміки ВВП у січні-жовтні стали підвищення світових цін на продукцію українського експорту, поліпшення фінансових результатів підприємств і слідом за ним підвищення інвестиційної активності, збільшення внутрішнього попиту, а також низька статистична база.

На думку аналітиків міністерства, ризиками для зростання української економіки до кінця року можуть стати падіння цін на сировинну продукцію з-за можливого уповільнення зростання економіки Китаю, розширення торговельних обмежень та ескалація військового конфлікту з боку Росії, а також посилення девальваційних процесів і прискорення інфляції.

    Реклама на dsnews.ua