• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

За 9 місяці 2021 року мережа АЗК WOG сплатила понад 7,2 млрд грн податків та обов’язкових платежів

Компанія WOG, добре відома мережею АЗК та закладів громадського харчування WOG CAFE, наголошує на необхідності прозорого ведення бізнесу в Україні та звітує про сплату податків за 9 місяців 2021 року. У січні-вересні поточного року мережа АЗК WOG сплатила до державних бюджетів усіх рівнів понад 7,2 млрд грн., що на 44% більше, ніж за 9 місяців минулого року.

Реклама на dsnews.ua

Зазначимо, що за аналогічний період 2020-го сума сплачених податків компанією WOG склала 5 млрд грн, що на 2,2 млрд грн менше, ніж цьогоріч.

У цю суму входять податки, сплачені при розмитненні нафтопродуктів, придбанні нафтопродуктів на внутрішньому ринку, а також податки на заробітну плату працівників, ПДВ від роздрібного обороту, податок на прибуток, ліцензійні платежі та інші обов’язкові види платежів до бюджетів різних рівнів.

"WOG – це компанія, яка виступає за повну прозорість ведення бізнесу, як перед клієнтами, так і перед державою. Для нас надзвичайно важливо підтверджувати довіру клієнтів та суспільства загалом. Тому продовжуємо практику оприлюднення інформації щодо сплати податків та закликаємо інші бізнеси доєднуватися до цієї корисної ініціативи", — говорить Геннадій Карлінський, директор з маркетингу WOG.

За його словами, як самому бізнесу, так і громадянам надважливо бачити той внесок у розвиток держави, який надається компаніями у вигляді сплати податків до державного бюджету.

    Реклама на dsnews.ua