• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

За період карантину українські безробітні отримали виплат і компенсацій на 14 млрд гривень

Реклама на dsnews.ua

З початку карантину (з 12 березня на кінець листопада) на компенсацію по безробіттю і частковому безробіттю виділили 14 млрд гривень

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, передає "ДС".

Зазначено, що 11,5 млрд гривень допомоги виплатили безробітним, зареєстрованим в центрах зайнятості. Заборгованості по виплаті допомоги з безробіття немає.

Також з метою фінансової підтримки малого і середнього бізнесу уряд направив з фонду боротьби з СОVID-19 2,8 млрд гривень на програму допомоги по частковому безробіттю, з яких вже профінансовано 2,5 млрд гривень.

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко підкреслив, що фінансування програм для підтримки безробітних і підприємців в період карантину знаходиться на постійному контролі Кабінету міністрів.

Уряд у разі потреби оперативно вносить зміни в законодавчу базу для додаткового виділення коштів. За словами Петрашка, недавно для програми допомоги по частковому безробіттю додатково виділили 80 млн гривень, а для покриття потреб у своєчасній виплаті допомоги з безробіття — майже 1,2 млрд гривень.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину в Україні, виплатять по 8 тисяч гривень. Крім того, компенсації отримають і звільнені наймані працівники.

    Реклама на dsnews.ua