• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Законопроект про податок на паї для фермерів знайшов підтримку Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підтримав проект закону про детінізацію доходів від виробництва сільгосппродукції, згідно з яким власники землі будуть змушені платити близько 1500 грн з кожного гектара землі

Про це він заявив під час візиту на Волинь, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Чесно кажучи, я за (законопроект 3131-д. — "ДС"). Це один із законів, який виводить з тіні весь сектор фермерства. Всі повинні бути білими, сірих і чорних не повинно бути. Саме про це закон", — висловився Зеленський.

За його словами, податки повинні платити всі виробники, однак важливо, щоб законопроект не торкнувся звичайних селян, які тримають городи для себе.

Нагадаємо, до Верховної Ради внесено проект закону про детінізації доходів від виробництва сільгосппродукції, згідно з яким власники землі будуть змушені платити близько 1500 грн з кожного гектара землі. Авторами законопроекту № 3131 виступають більше 30 нардепів з фракції "Слуга народу" і групи "Довіра". Законопроект у разі його прийняття, за словами експертів, може зупинити відродження микрофермерства і новий податок ляже насамперед на плечі "одноосібників".

    Реклама на dsnews.ua