• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський констатував спад економіки через карантинні обмеження

Реклама на dsnews.ua

В період найбільших карантинних обмежень, запроваджених через поширення коронавірусу, в українській економіці спостерігався спад

Про це в інтервʼю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny заявив президент Володимир Зеленський, інформує "ДС".

"У другому кварталі ми мали спад економіки – як і всі інші країни. У нас було мінус 11,4% ВВП. Це час найбільших карантинних обмежень. Але вже до кінця року економічне відновлення стане відчутним і стійким. Уже другий місяць поспіль фіксуємо зростання експорту, що є дуже хорошою ознакою. Зростають міжнародні резерви нашого Національного банку", — цитує Зеленського його пресслужба.

"Як і інші країни, ми зосередилися на допомозі потерпілим від пандемії: розробили програму дешевого кредитування для бізнесу, фінансової компенсації тим, хто втратив роботу, активізували допомогу з пошуком роботи зареєстрованим у центрах зайнятості та інші програми", — додав він.

Як писала "ДС", на думку Володимира Зеленського, зростання кількості випадків зараження коронавірусом обумовлено втомою людей від карантину.

    Реклама на dsnews.ua