• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський вирішив боротися з відтоком кадрів кредитами

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський назвав умови, завдяки яким можна припинити відтік кадрів з України

Про це він сказав на зустрічі з бізнесменами Волинської області, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Під час розмови бізнесмени відзначили проблему виїзду кваліфікованих кадрів в сусідні країни і закликали державу вжити заходів.

"Закривати кордони ніхто не буде. Це перше. По-друге, можна багато розповідати, але поки не буде нормальних робочих місць, нормальної заробітної плати, нічим не утримати людей", - відповів президент.

На думку Зеленського, необхідно створювати можливості, щоб люди могли відкривати свій бізнес в Україні.

"Крім програми кредитування "5-7-9", яку ми зараз наповнюємо, ще портфельне кредитування, що у Верховній Раді з'явиться у вигляді законопроекту. Наше головне завдання - до кінця року зробити нормальні умови кредитування, це 5-7 відсотків", - зазначив він.

Крім того, ініціатива про доступність іпотеки, адже великі відсотки по кредитах на покупку житла змушують молоді сім'ї працювати за кордоном. На переконання глави держави, іпотека повинна бути максимум під 10%.

Також бізнесмени виступили за допомогу держави у просуванні українського експорту. У відповідь на це Володимир Зеленський повідомив, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба разом з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком вже шукають торгових представників для лобіювання українських виробників за кордоном.

    Реклама на dsnews.ua