• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський: Україна - це інвестиційна гавань у часи змін

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський звернувся до учасників міжнародної конференції "Україна: інвестиційна гавань в часи змін", яка відбувається у Києві та присвячена прогресу реформ і покращенню умов для бізнесу в нашій державі

Про це сьогодні повідомила пресслужба голови держави, інформує "ДС".

Зазначається, що захід зібрав близько тисячі учасників – представників бізнес-спільноти з понад 60 країн світу.

"Україна – динамічна європейська країна, яка вдосконалює свій інвестиційний клімат, щоб конкурувати на світовому рівні, створювати нові можливості для бізнесу та збільшувати прямі іноземні інвестиції", – сказав Зеленський у своєму відеозверненні до учасників конференції.

За словами президента, попри виклики, протягом 2020 року Україна з допомогою бізнес-спільноти здійснила історичні реформи: ухвалила законодавство про запровадження ринку землі, підвищила прозорість податкової системи, підтримала бізнес доступними кредитами, розпочала відкриту приватизацію, підписала перші концесійні угоди. Також була запущена "Дія" – цифрова платформа для бізнесу та громадян, яка поставила Україну в ряд провідних країн з цифровими паспортами та онлайн-послугами.

Глава держави відзначив прогресивну роль ІТ-галузі: "Понад сто міжнародних компаній мають свої інноваційні потужності в Україні. Ми співпрацюємо з Microsoft, яка інвестуватиме понад 500 мільйонів доларів у розвиток хмарних сервісів в Україні".

Зеленський також наголосив, що "Україна відкрита для світу як інвестиційна гавань у час змін".

Як писала "ДС", на думку радника голови ОПУ Тимофія Милованова, в поточному році Україна не встигне отримати транш Міжнародного валютного фонду.

    Реклама на dsnews.ua