• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Зеленський вказав Шмигалю і Разумкову, як потрібно змінити сферу закупівель

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський направив листи прем'єр-міністру Денису Шмигалю і спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову в яких вказав, що зміни в сфері публічних закупівель не повинні суперечити європейському законодавству

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Зеленський звернув увагу, що зараз пропонується низка ініціатив, які передбачають виведення з-під дії закону «Про державні закупівлі» закупівель товарів і послуг в різних сферах.

«Вказане суперечить основній меті та принципам закону, а також може створити підґрунтя для виникнення проявів корупції, що матиме негативний вплив на стан міжнародних відносин України, у тому числі з фінансовими організаціями», — зазначив президент.

За його словами, основною метою закону «Про державні закупівлі» є забезпечення ефективного і прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища в сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері та розвиток добросовісної конкуренції. Крім того, цей закон спрямований на адаптацію законодавства України до законодавства Європейського Союзу на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«На сьогодні основні положення закону відповідають правилам здійснення публічних закупівель, встановленим директивами ЄС, а відтак усі зміни, що будуть вноситися, не повинні суперечити європейському законодавству у сфері закупівель», — підкреслив президент.

    Реклама на dsnews.ua