• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський закликав президента Microsoft активніше інвестувати в Україну

Президент України Володимир Зеленський провів розмову у форматі відеодзвінка з президентом компанії Microsoft Бредом Смітом

Володимир Зеленський і Бред Сміт
Володимир Зеленський і Бред Сміт
Реклама на dsnews.ua

Про це ввечері 5 листопада повідомила пресслужба глави держави, інформує "ДС".

Під час бесіди співрозмовники обговорили деталі та кроки з імплементації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, підписаного віцепремʼєром – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та генеральним директором представництва Microsoft в Україні Яном Петером де Йонгом.

Було зазначено, що одна з пріоритетних цілей влади та профільного міністерства – за два з половиною роки перевести всі державні послуги в онлайн та диджиталізувати основні державні процеси, адже, як вважають на Банковій, це один із важливих способів боротьби з корупцією.

"Ми дійсно цифровізуємо країну. Ми дійсно хочемо, щоб для людей держава була дуже комфортним сервісом. Ми перші зробили цифровий паспорт. Також зробили цифрові водійські права. У нас були проблеми з реєстрацією бізнесу, довгі черги, а сьогодні вже за 15-30 хвилин можна зареєструвати свій бізнес. Я вважаю, що це велика перемога", – заявив Зеленський, додавши, що "пріоритетне завдання на наступний рік – запустити програму Paperless".

"Ми хочемо вийти на те, щоб усі послуги до кінця моєї каденції, впродовж наступних трьох років були цифровізовані, і щоб ми дійшли до моєї великої мрії – щоб вибори в Україні також були трансформовані в інтернет-формат", – зазначив глава держави.

На його переконання, якщо програма для онлайн-голосування буде розроблена українцями спільно з фахівцями однієї з провідних світових компаній, то "такій технології люди довірятимуть більше".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Президент Microsoft повідомив, що нові технології мають стояти на захисті демократії. Він позитивно оцінив кроки української влади у напрямку диджиталізації послуг.

"Все це надзвичайно корисно для українців. І все це насправді дуже корисно для нас. Тому що під час залучення до цього процесу приватного та державного секторів розширюється цифровий ринок. Це ті кроки, які можуть змусити нас подивитися у майбутнє й мати більші амбіції щодо додаткових інвестицій, які ми можемо зробити", – зазначив Бред Сміт.

Своєю чергою Зеленський закликав Microsoft активніше інвестувати в Україну, додавши, що українська влада гарантуватиме захист їхніх інвестицій та створюватиме сприятливий бізнес-клімат.

Окрім цього глава держави подякував Бреду Сміту за анонсування впровадження в Україні програми хмарного сервісу, оскільки вона дає великі можливості побудови в країні інфраструктури для розміщення центрів обробки даних. 

    Реклама на dsnews.ua