• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленському доповіли, що бізнес боїться податкових перевірок після отримання допомоги

Реклама на dsnews.ua

Станом на 31 грудня на оформлення допомоги в розмірі 8 тисяч гривень представниками бізнесу та найманим працівниками було подано 480 тисяч заяв

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді, що відбулася під головуванням президента Володимира Зеленського, інформує "ДС".

"Можу сказати, що майже всі виплати вже здійснено. Так, по 456 тисячах заяв було перераховано кошти в обсязі 3,64 мільярда гривень. Наразі кошти не перераховано переважно тим отримувачам, які подались на одержання допомоги в останні дні минулого року. Можу запевнити, що ці громадяни отримають належну їм допомогу протягом першої половини січня", – цитує його слова пресслужба Офісу президента.

Разом з тим віцепремʼєр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що певна кількість компаній боїться податкових перевірок після отримання матеріальної допомоги.

Своєю чергою президент Володимир Зеленський запропонував використати цю ситуацію для покращення стосунків між державою та бізнесом.

"Пропоную керівництву Міністерства фінансів та Державної податкової служби подумати над тим, як зробити підхід до компаній, які зареєструвалися на отримання допомоги, максимально публічним та лояльним. Вони мають знати, що держава підтримує прозорий бізнес", – сказав він.

За листопад-грудень виплачена допомога на загальну суму 443 864 000 гривень для 90 475 сімей фізичних осіб – підприємців, які мають дітей до 10 років, додали в ОПУ.

Як повідомляла "ДС", 24 грудня Пенсійний фонд розпочав виплати матеріальної допомоги ФОПам і найманим працівникам.

    Реклама на dsnews.ua