• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Франція дала громадянство засновнику Telegram Дурову

Російський підприємець Павло Дуров, засновник соціальної мережі "Вконтакте" та месенджера Telegram, став громадянином Франції

Павло Дуров
Павло Дуров
Реклама на dsnews.ua

Сам указ від 23 серпня цього року було опубліковано в офіційному журналі французького уряду ще 25 серпня, передає "ДС" з посуланням на сайт уряду Франції.

При цьому в документі вказано ім'я підприємця, його дійсне місце та дата народження (Ленінград, 10.10.1984 року).

Дуров поки що ніяк не коментував ці повідомлення.

Новая газета уточнює, що, крім громадянства РФ і Франції, Дуров також має паспорт східнокарибської держави Сент-Кітс і Невіс, який він отримав 2013 року за пожертвування 250 тис. доларів. При цьому Дуров ніколи не був у цій країні, однак із таким паспортом можна без віз пересуватися між країнами Європи.

Дуров виїхав із Росії 2014 року після вимог з боку ФСБ розкрити інформацію користувачів. У результаті підприємець продав свої акції "ВКонтакте" і єдиним власником соцмережі стала Mail.ru Group.

З 2013 року бізнесмен розвиває Telegram, а щонайменше з 2017-го — проживає в Дубаї, де розташована штаб-квартира його компанії.

До 2021 року статки Дурова досягли 17,2 млрд доларів.

Нагадаємо, на початку жовтня Дуров заявляв, що глобальний збій в роботі соцмережі Facebook збільшив кількість користувачів месенджера Telegram на 70 мільйонів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua