• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Будь інновацій чекати від WOG

Компанія постійно працює над впровадженням інноваційних технологічних рішень, що вдосконалює свої сервіси, які дозволяють клієнту зробити покупку більш зручною та швидкою
Реклама на dsnews.ua

Компанія WOG свою схильність до інновацій яскраво засвідчила в 2014 р., коли на АЗК WOG з'явилися кавоварки Franke і стартував проект "Найкав'ярніша кава". У що виросло "кавове" напрямок бізнесу WOG за ці роки?

З лютого 2019 р. в популярному сервісі WOG PAY розширена можливість безконтактних покупок, що дозволяє не тільки заплатити за паливо, не виходячи з авто, але і купити каву або чай, не підходячи до каси, а прямо у кавомашини.

Процес оплати досить простий:
•клієнту необхідно вибрати сервіс в додатку PRIDE,
•сканувати QR-код на апараті,
•вибрати необхідний напій (зазначимо, що при наступній покупці споживачеві буде відразу запропоновано придбати саме цей напій, так як сервіси працюють на базі шаблонів і зберігають минулі налаштування),
•вказати спосіб оплати
•оплатити:
а) при наявності на апараті сканера: відсканувати отриманий в додатку код на сканері біля кавомашини. Після цього можна готувати напій;
б) при відсутності сканера на апараті: відразу приготувати напій.

Кількість транзакцій за даним сервісу становить понад 4% серед всіх транзакцій у ПРАЙД. До кінця року ми очікуємо, що їх кількість становитиме близько 6%, а в наступному році плануємо збільшити кількість, що 12-15% транзакцій будуть проводитися з допомогою використання сервісу.

Також в 2019 р. компанія почала встановлювати на АЗК нові сучасні кавоварки преміум - класу FRANKE А1000. Це високопродуктивний і компактний апарат, який дозволяє готувати одночасно кілька високоякісних кавових напоїв на будь-який смак - як гарячих, так і холодних.

Вдалим напрямом інновацій став для WOG і сервіс оплат WOG Pay в мобільному додатку WOG Pride, запущений у 2017 р. і оновлений в 2019-м. Наскільки цей сервіс став популярним у клієнтів? Які переваги і вигоди він дає клієнтам?

Реклама на dsnews.ua

На сьогодні близько 20% активних клієнтів додатки PRIDE використовують при заправці сервіс WOG PAY. В середньому кількість придбаних літрів тими, хто використовує послугу, на 16% більше, ніж в цілому по програмі ПРАЙД.

Завдяки WOG PAY автомобіліст має можливість заправити автомобіль паливом, не виходячи з авто. Це дійсно просто і швидко, адже більше не треба стояти в черзі на заправці. Для оплати користувачеві потрібно вибрати номер колонки, тип палива і вказати його кількість або суму, на яку він планує заправити автомобіль. Крім цього, сервіс дозволяє виконати покупку кави або чаю, не підходячи до каси. Для цього на кавомашині розміщений QR-код.

Ми працюємо над впровадженням інноваційних технологічних рішень, вдосконалюємо свої сервіси, які дозволяють клієнту зробити покупку більш зручною та швидкою, уникнути необхідності стояти в черзі до каси. На сьогодні WOG впровадив спосіб проведення оплати за паливо та напої за допомогою карт Google Pay і Apple Wallet з допомогою Apple Pay. Це зробило сервіс ще більш доступним і зручним. Дана послуга доступна в додатку PRIDE.

У січні мережа АЗК WOG ввела унікальну послугу "Готівку на касі". Які її умови і хто з клієнтів WOG може нею скористатися?

Послуга "Готівку на касі" запущена в січні 2019 р., сервісом могли скористатися власники будь дебетової картки від Приватбанку. За місяць по даній послузі здійснювалося 500 транзакцій.

На сьогодні до програми приєдналися всі провідні банки країни, а кількість транзакцій зросла в три рази. Тепер послуга доступна власникам карт Монобанку, Альфа-Банку, банку ПУМБ, Ощадбанк, Укрсиббанк, ОТП Банку та Райффайзен Банку Аваль.
Для того щоб скористатися функціоналом, покупцеві необхідно лише оплатити товар банківської картою і повідомити касира про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію складає 500 грн, незалежно від вартості покупки. Процес підтвердження такої транзакції на касі супроводжується введенням PIN-код банківської картки користувача.

Нещодавно мережа АЗК WOG ввела новий спосіб розрахунку за паливо - через термінали IBox. У чому його зручності для клієнтів?

Спосіб оплати за допомогою терміналу IBox зручний тим водіям, які не використовують смартфони та додатка і воліють розплачуватися готівкою, але при цьому не хочуть стояти в черзі на касу. При оплаті з допомогою IBox діють персональні умови по карті лояльності ПРАЙД. А комісії за використання терміналу немає. Це додаткова послуга оплати готівкою, але в основному людям подобається сервіс, що надає можливість платити за покупки, не виходячи з авто.

Якихось нових інновацій від WOG чекати найближчим часом?

1. Плануємо працювати над інноваціями і сервісом для B2B клієнтів. Працюємо над програмою, яка допоможе дану групу клієнтів конвертувати у роздрібних покупців.

2. Рухаємося до запуску marketplace в нашому додатку. Таким чином, клієнту буде зручно користуватися додатком, в якому зібрано безліч різних сервісів, необхідних для водія. При цьому сервіси не обов'язково повинні бути пов'язані з WOG. Тобто ми хочемо, щоб автомобіліст замість закачування на телефон декількох додатків встановив PRIDE і отримав всі необхідні сервіси.

3. Cashless. Ми і надалі плануємо розвивати бренд WOG PAY, розширюючи, доповнюючи і допрацьовує його сервіси. Хочемо, щоб клієнт міг оплатити/замовити абсолютно все, представлене на АЗК, а оплатити за допомогою платіжних інструментів/карт у мобільному додатку PRIDE. Все просто і зручно.

    Реклама на dsnews.ua