• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Стаття про Джорджа Буша-молодшого стала лідером за виправлень у Вікіпедії

Реклама на dsnews.ua
Опис самої Вікіпедії - на четвертому місці, його правили 33,9 тисячі разів

Онлайн-енциклопедія Вікіпедія підрахувала, які статті сервісу найбільш часто піддавалися редактурі за всю історію його існування, повідомляє "ДС" з посиланням на Стрічка.ру.

Результати були опубліковані в офіційному блозі адміністраторів сервісу.

Лідером за кількістю виправлень в англомовній Вікіпедії стала стаття про Джорджі Буші-молодшому. Правки в неї вносилися близько 45,9 тисячі разів. На другому місці опинилася стаття зі списком співробітників World Wrestling Entertainment (WWE) - американської компанії, що займається проведенням заходів професійного рестлінга. На її рахунку - 42,8 тисячі правок. У посіла третє місце статті про Сполучених Штатах Америки - 35,7 тисячі правок.

Опис самої Вікіпедії - на четвертому місці, його правили 33,9 тисячі разів.

У десятку найбільш редагованих нотаток також потрапили статті про Майкла Джексона (28,1 тисячі правок), Ісуса (28 тисяч правок), Барака Обами (24,7 тисячі правок) і Адольфа Гітлера (24,6 тисячі правок).

Особливість Wikipedia - в тому, що будь-яка людина може створювати та редагувати статті у ній, прийнявши умови угоди Wikimedia Foundation. Додаючи інформацію з компетентних та надійних джерел, упорядник поступово формує свою репутацію. Модерацією правок займаються пройшли відбір редактори-добровольці В даний час енциклопедія доступна на 276 мовами.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua