• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У міста України пройде "КАРАВАН ШОУ RENAULT"

Реклама на dsnews.ua
12 вересня 2018 року стартував всеукраїнський широкомасштабний тур комерційної лінійки під назвою "КАРАВАН ШОУ RENAULT"

В рамках туру потенційним клієнтам будуть продемонстровані комерційні автомобілі Renault, які впевнено утримують лідируючі позиції у своєму сегменті з 2015 року.

З 2015 року Renault є брендом №1* у сегменті комерційних автомобілів в Україні. Комерційні автомобілі Renault вибирають як для бізнесу, так і для власних потреб за їх практичність, надійність і комфорт. У сегменті легкої комерційної техніки (до 3,5 т). Renault пропонує 7 моделей: Trafic, Dokker, Dokker фургон, фургон Master, Master з бортовою платформою та електромобілі Kangoo ZE і Kangoo ZE Van, які відповідають запитам вітчизняних клієнтів.

Тур комерційних автомобілів "КАРАВАН ШОУ RENAULT" стартував 12 вересня в Києві і триватиме до середини грудня в різних містах України.

У рамках туру в кожному місті проведення "КАРАВАН ШОУ RENAULT" на кілька днів буде організована експозиція комерційних автомобілів з можливістю пройти тест драйв.

Під час експозиції можна буде ознайомитися і пройти тест-драйв 5 автомобілів комерційної лінійки Renault Master фургон, Master з бортовою платформою, Trafic, Dokker і Dokker фургон.

У кожному місті будуть представлені п'ять автомобілів комерційної лінійки Renault. Таким чином, всі бажаючі зможуть:
• пройти тест-драйв і відчути технологічність і європейський рівень комфорту автомобілів;
• познайомитися з можливостями автомобілів;
• отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.

    Реклама на dsnews.ua