• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Десантне спливання. Навіщо з'явився в Донецьку колаборант Бобков

Висміювання Пушиліна Гіркіним досягло такого рівня знущання, що напрошується однозначний висновок — луб'янська вежа Кремля розпочала інформаційну підготовку до продавлювання заміни російського гауляйтера в ОРДО

Реклама на dsnews.ua

В огляді "ДС" — головні події за останні сім днів, що відбулися на території окупованих районів Донбасу

"Контрнаступ" Пушиліна язиком

На початку тижня ватажок російської окупаційної адміністрації в Донецьку Пушилін вибухнув великим інтерв'ю для ключового державного ресурсу РФ — РИА Новости. Зрозуміло, що поява подібного продукту на одному з титанів пропаганди ніколи не буває випадковою, інша справа, що чинний донецький гауляйтер Кремля, як не старався, нічого путнього так і не сказав, сподобившись хіба що на повтор старих пропагандистських штампів та інших давно заяложених російських наративів про триваючу російсько-українську війну і навколо неї.

Утім, бажання Пушиліна народити сенсацію було настільки гострим, що на восьмому питанні це йому все-таки певною мірою вдалося. "Ми добре розуміємо, що Київ усе ще не залишив намірів силового вирішення конфлікту на Донбасі, тому ми готові до всього. Ми готові до різних сценаріїв розвитку подій. У разі необхідності, з урахуванням наших сил і можливостей, ми готові не тільки говорити про відображення агресивних дій з боку України, а й перейти в контрнаступ", — перейшов Пушилін у відчайдушну атаку язиком.

Далі його було вже не зупинити, хоча межі свого "контрнаступу" він позначив якось зовсім не чітко. Мовляв, "ми враховуємо насамперед, що занадто велика кількість громадян, особливо російських, російськомовних, зараз піддаються дискримінації в Україні, це наші співвітчизники, про яких ми не маємо права забувати, і, звичайно ж, ми не кинемо їх у біді" .

Ну а в продовження і як підтвердження своїх слів Пушилін навів уривок з якогось листа, який він нібито отримав від неназваного жителя Миколаєва: "Просимо вас, заберіть весь південний схід — Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одесу — собі під крило. Ми втомилися від корупції націоналістів, Сороса і нашого клоуна Зе". Загалом, в авторському пушилінському виконанні в один рядок вмістився практично весь асортимент багаторічної пропагандистської риторики Москви.

Показовий сміх Гіркіна

Реклама на dsnews.ua

Звична погроза цієї кремлівської маріонетки так би і канула в інформаційну Лету, якби на "плани контрнаступу" оперативно не відреагували чинні і відставні їхтамнети, які успішно повернулися на російські простори. У перших рядах, як завжди, виявився незабутній Гіркін на прізвисько Стрілков, який активно освоює останнім часом Telegram.

"Ось і знову — як при Олександрі 1-му "Баті Рейкʼявікському і Лондонському" — зазвучали войовничі заяви. До звільнення Лондона ще справа не дійшла, але вже все-таки не особистий запуск в бік противника вітально-напутливих повітряних кульок. Зростає Денис 2 -й Мавродійович Неосяжний, кремезніє... Причому зростає не тільки вшир, як наочно з'ясовується", — виклав свою уїдливу відповідь Пушиліну безжурний військовий злочинець, висміявши з нагоди і його попередника Захарченка.

Але добивати ногами "героя русского мира", ліквідованого майже три роки тому в донецькому ресторані "Сепар" на поминках Кобзона, Гіркін все-таки не став. Зате відігрався по повній на "Мавродійовичу Неосяжному: "У разі повномасштабної атаки шанованих партнерів Володимира Володимировича наступати Денис Володимирович у бік Ростовської області буде настільки стрімко, що ворогам його точно не наздогнати! І першим увірветься в Ростов!"

Десантне спливання Бобкова

Таким чином, висміювання Пушиліна знаковим їхтамнетом від ФСБ Гіркіним досягло такого рівня знущання, що напрошується однозначний висновок — лубʼянська вежа Кремля розпочала інформаційну підготовку до продавлювання заміни російського гауляйтера в Донецьку. Поки лише устами свого підвідомчого базіки Стрілкова, якому, втім, ніхто в РФ не може закрити рота — настільки міцний його чекістський "дах". Але для переходу ФСБ-операції щодо пушилінського відсторонення в активну фазу бракує, по суті, лише одного моменту — наявності реального кандидата на місце ватажка окупаційної адміністрації в ОРДО.

І тут на тижні, що минає, нібито зовсім випадково сплив в окупованому Донецьку один із колишніх таких претендентів — колаборант Бобков, уже давненько зниклий з радарів. А засвітився він вельми яскраво. 2 серпня на набережній річки Кальміус відзначався "день ВДВ", де раптом з'явився цей колишній нардеп від Партії регіонів, підтягнутим і при повному параді — в сучасній камуфляжній формі десантника, з медалями на грудях, на рукаві — шеврон ДНР, а на блакитному береті — прапор квазіреспубліки. Тобто не рівня пухкому жердяю Пушиліну.

При цьому Бобков не просто вийшов покрасуватися, а в своєму заздалегідь приготовленому привітанні десантникам заявив наступне: "Не можу сьогодні знову не торкнутися політики. Дуже багато зараз обговорюється звернення Володимира Володимировича Путіна до українського народу. Я як громадянин України, як житель України хочу сказати йому велике спасибі за те, що він простягає руку, за те, що він пояснює, і каже, і підтверджує те, що ми — один народ". А далі — інші улюблені в РФ м'які гасла про "братовбивчу війну", "виконання президентом і урядом країни волі Держдепартаменту США", "переслідування здорових опозиціонерів, як Віктор Медведчук" тощо. Одним словом, самовисування Бобкова на путінський кастинг "миролюбного глави ДНР" можна вважати таким, що відбувся. І адресоване воно, до речі, було аж ніяк не "десантному братерству", а персонально Путіну, який очолює цежурі.

    Реклама на dsnews.ua