• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

7 причин, чому треба співпрацювати з Motor Scout

Реклама на dsnews.ua

Купівля або продаж автомобіля з пробігом — завдання завжди ризиковане. Причому, якщо продавець ризикує лише недоотримати бажану суму, то ви купуєте за свої «кровні» кота в мішку. Гарантії того, що авто повністю відповідає заявленому продавцем опису, немає ніяких. Особливо, якщо брати авто у перекупок (а саме так і виходить в 90% випадків)

Компанія Motorscout надає послуги з пошуку, купівлі, переоформленню автомобілів з пробігом в 16 областях України. У тебе є як мінімум 7 причин для того, щоб довірити вибір і придбання авто саме нам.

Не хочеш переплачувати — довірся Мотор Скаут

Наша команда вміє не тільки знаходити дрібні невідповідності реальності і обіцянок, а й відмінно торгуватися. Результат — ти отримуєш машину за її реальну вартість. При цьому навіть загальна ціна за послугу, включаючи оплату нашої роботи, не перевищуватиме ту суму, яку б ти заплатив за самостійну покупку.

Самий оперативний автопідбір

Наша допомога в покупці авто — найоперативніша допомога в Україні. Ми вміємо знаходити машини, відповідні узгодженим з тобою критеріям пошуку, раніше, ніж це зроблять перекупки. Результат — ми працюємо безпосередньо з продавцем-власником і не переплачуємо за повітря.

Безпека понад усе

Професійний автопідбір Київ від Motorscout — це гарантія безпеки. Ми знаємо, як з'ясувати всі подробиці з історії автомобіля. Приховати будь-які непривабливі нюанси про виставлений на продаж транспортний засіб не вийде.

Особиста присутність фахівців — гарантія якості послуги

Ми працюємо віддалено тільки на першому етапі пошуку авто — при підборі варіантів по оголошеннях. Всі подальші дії наші співробітники виконують в реальній присутності. Ми ретельно оглядаємо транспорт, проводимо його діагностику в офіційного дилера. Всі етапи роботи фіксуються на фото і відео, контент виставляється в «хмарі» і може бути переглянутий тобою в будь-який момент.

Ми вміємо аргументувати і переконувати

З результатами огляду та діагностики на руках наші співробітники отримують всі аргументи для формування найбільш реальної і адекватної ціни авто. Ми торгуємося і домовляємося, отримуючи в результаті саме ту цифру, на яку і розраховуємо.

Забудь про папери і черги — ми переоформимо авто

Переоформлення автомобіля — робота, в кращому випадку, на кілька годин. Не витрачай час, ми проведемо операцію самостійно, оформимо всі папери і привеземо їх разом з твоїм новим автомобілем.

Пошук не має кордонів — знайди своє авто в будь-якому куточку України

Ми не обмежуємо межі пошуку авто тільки тією областю, де ти проживаєш. Робота проводиться в 16 регіонах України, адже ніхто не знає, де саме чекає тебе твій новий транспорт. Не варто турбуватися — ми знайдемо його.

    Реклама на dsnews.ua