• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

AB InBev Efes Україна проводить заходи для подолання коронавірусної інфекції

AB InBev Efes Україна проводить заходи для подолання коронавірусної інфекції та закликає суспільство бути відповідальними за своє здоров'я та за здоров'я своїх рідних. Вакцинація – це загальний внесок в досягнення колективного імунітету в Україні

Реклама на dsnews.ua

Для того, щоб захистити своїх співробітників AB InBev Efes Україна проводить вакцинацію від коронавірусної інфекції. Компанія подала заявку до Міністерства охорони здоровʼя України на отримання від держави вакцини для своїх співробітників. Було виділено необхідну кількість препаратів відповідно до запиту компанії з розрахунку всіх працівників. Вакцинація проходить в рамках державної програми імунізації населення. Вакцинуватися вже змогли працівники головного офісу, броварень у Чернігові, Миколаєві, Харкові, бізнес сервіс центрі у Харкові, а також регіональних офісів.

"У цей непростий час ми як ніколи намагаємося підтримувати своїх колег та робити усе можливе для збереження їх морального стану та здоров'я. Вакцинація допоможе компанії уникнути ризику захворюваності та запобігти наслідкам четвертої хвилі пандемії. Крім того, ми традиційно забезпечуємо соціальний захист, страхування життя і медичну страховку для співробітників із можливістю придбати її для родичів", – розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. 

Для вакцинації співробітників компанії AB InBev Efes Україна мобільні бригади Міністерства охорони здоров'я України використовують препарат виробництва Pfizer/BioNTech, який зареєстрований згідно з всіма необхідними стандартами та пройшов відповідні клінічні випробування. Першу дозу вакцини усі охочі працівники компанії вже отримали, у серпні буде проведена вакцинація другою дозою. Всі, хто пройшов повну вакцинацію, матимуть змогу отримати відповідний документ у своїх сімейних лікарів.  

Під час вакцинації компанія виділяє кілька зон в офісах, де співробітники зможуть спочатку пройти реєстрацію, пройти вакцинацію, а потім відпочити під наглядом лікарів після проведення щеплення. Після цього буде проведено прибирання спеціально виділеної території.

    Реклама на dsnews.ua